• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Jak mądrze zainwestować pieniądze

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
nicola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 13:33
Nigdy nie słyszałam o TFI ale nie liczyłabym an większe zyski. Wszyscy obiecują ogromne zyski a jak przychodzi co do czego okazuje się, że oprocentowanie wynosi maksymalnie 4%. Ja jestem za kontem oszczędnościowym. To najpewniejsza inwestycja. Można na niej zarobić i ryzyko straty kapitału jest praktycznie zerowe.
Cytuj
62miko

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.6.2014 17:42
Ja jestem wiernym fanem kont oszczędnościowych. Mam założone dwa i jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym ich na nic innego, nawet to TFI. Uważam, że na chwilę obecną najwięcej można zarobić na koncie oszczędnościowym. Lokaty nie przynoszą już takich zysków jak kiedyś.
Cytuj
wika

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.6.2014 7:28
Wielkie dzięki za rady:) Ostatecznie zdecydowałam się na konto oszczędnościowe, wydaje mi się najkorzystniejsze. W TFI nie chcę się pakować bo nawet nie wiem co to jest. Poza tym nie wierzę w duży i szybki zysk. Chciałabym zarobić a nie stracić:) Gdybym miała większą kwotę do dyspozycji zainwestowałabym w mieszkanie do wynajęcia.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 18:04
Nie wiem czy znajdziesz lokatę, z której bez opłat będziesz mogła wyciągnąć pieniądze. W każdym razie porównaj oferty kilku lokat i wtedy dopiero zdecyduj się na jedną konkretnie. Możesz popytać wśród znajomych może ktoś słyszał o dobrej lokacie?
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:27
62miko napisał
Ja jestem wiernym fanem kont oszczędnościowych. Mam założone dwa i jestem bardzo zadowolony. Nie zamieniłbym ich na nic innego, nawet to TFI. Uważam, że na chwilę obecną najwięcej można zarobić na koncie oszczędnościowym. Lokaty nie przynoszą już takich zysków jak kiedyś.


Ale konta oszczędnościowe też nie są już tak dobrze oprocentowane jak kiedyś. Teraz trzeba się dosyć dobrze orientować we wszystkich promocjach i ofertach banku żeby mieć możliwość jakiegoś zarobku.
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 13:58
Ciężko ci będzie taką lokatę albo cokolwiek znaleźć bo z reguły za wcześniejsze wypłacanie się płaci niestety. Najlepsze w twoim przypadku byloby może konto oszczędnościowe. Tam możesz wypłacać ile chcesz i kiedy chcesz ale drugi przelew i kolejne w tym samym miesiącu są już płatne
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.12.2014 14:45
Myślę że dobrą inwestycją może być udzielanie pozyczek społecznościowych przez portal szybkigrosz
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.12.2014 14:10
Na pewno nie kupować rubli :D
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.12.2014 9:55
Jestem zdania,że jeśli komuś zależy na pełnej gwarancji kapitału to jedynie lokaty albo konta oszczędnościowe wchodzą w grę.
Obecnie można zresztą znaleźć coś co da Wam te 5% w skali roku. Są to lokaty krótkoterminowe ale obecnie przecież wszystko da się załatwić przez internet tak więc nie ma stracha.
Najlepsze to Idea Happy: 5% - jest kwartalna
Oraz Meritum Bank, który daje 5% na dwa miesiące.
No chyba,że ostatnio wyszło coś jeszcze lepszego.
Może wiecie? ;)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.12.2014 0:17
Możesz równie dobrze spróbować udzielać pożyczek prywatnych przez portal szybkigrosz.pl wystarczy że się zarejestrujesz i masz całą baze osób potrzebujących pożyczki.
Cytuj
Odpowiedź