• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

inwestycje w nieruchomości

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

17.4.2015 15:42
Znalazłem ciekawy cytat: Wciąż najtrudniej jest znaleźć odpowiedni lokal w Krakowie, gdzie jedynie niecałe 11% mieszkań spełnia warunki programu (spadek o 2,2 p.p.). Zdecydowanie spadł udział takich mieszkań w Warszawie (o 3,9 p.p.) i obecnie wynosi niecałe 14%. (porównanie kwartał do kwartału)
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.4.2015 8:40
To jednak wcale nie w warszaiwe najgorzej o zalapanie sie na MDM, ale w Krakowie. A co ciekawe. Tzn. o tym, ze tak jest w Warszawie to wiem, bo moi znajomi maja klopoty z zalapaniem sie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.4.2015 13:16
Jak kogos stan na mieszkanie w centrum warszawy, to 10 proc. nie będzie mu az tak niezbędne. Za luksus płaćcie sami.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2015 10:39
Racja, jesli ktos moze placic 10 000 z m2 to zapłąci całosc bez dofinansowania. Mzoze to i troche podłe podejscie. Ale jednak prawdziwe.
Cytuj
krystin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.4.2015 15:03
A od czego zależy czy mieszkanie można kupić w programie czy nie? Od konkretnego dewelopera? Czy po prostu nie może być w zbyt dobrej lokalizacji, no bo jednak nie kupuje się do końca za swoje, ale korzysta z dopłaty?
Ktoś wie, w jaki sposób to działa?
Sam zastanawiałem się nad przystąpieniem do programu, ale niestety nie spełniam wszystkich warunków, więc nie mam żadnych szans.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.4.2015 8:17
Limity sa ustalane od ceny mietra kwadratowego. Znajdz jaki jest limit w Twoim mieście.
Cytuj
Odpowiedź