• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

4% na 2 m-ce do 100.000 zł

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.3.2015 14:34
minimalna kwota lokaty to 1000 zł

oprocentowanie stałe, tylko 1 lokata na pesel

ww. zakładana w GNB
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 8:46
Robert Sierant napisał
minimalna kwota lokaty to 1000 zł

oprocentowanie stałe, tylko 1 lokata na pesel

ww. zakładana w GNB

WOW Oferta naprawdę świetna .Sam jakiś czas temu zakładałem sobie lokatę na 50 tys zł. konkretnie w Getin Banku na 3 miesiące oprocentowaną na 3,6 %. Na 4% niestety ale nie udało mi się znaleźć nic lepszego.
Rozumiem,że jak już mam tam założoną lokatę to tej nie mogę?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

4.3.2015 8:49
możesz, jedna nie wyklucza drugiej

ograniczenie jest tylko do jednej lokaty na 4%
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 13:05
Lokata bardzo dobra, trzeba brać póki jest z uwagi na obniżenie stóp procentowych.
Swoją drogą to przy więcej niż 100 tys. złotych możemy liczyć na jeszcze większe oprocentowanie . W przypadku Noble Banku istnieje możliwość negocjacji oprocentowania i wtedy w przypadku lokaty na dłuższy okres na przykład przy więcej niż 200 tys. złotych mogą zaproponować oprocentowanie 4,5%.
Cytuj
Davidas

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.3.2015 13:17
To całkiem dobra opcja. A czy ten Noble Banku to daje te 4,5% wybranym klientom czy wszystkim którzy zgłaszają się z gotówką?
Niedługo sprzedajemy mieszkanie, będziemy mieli 150 tys zł do wpłacenia na lokatę i szukam jakiejś dobrej opcji na kilka miesięcy max 1 rok.
Cytuj
Róża

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.3.2015 12:11
Wszystkim jeśli masz 200 tys. złotych.
Nie wiem czy jeśli masz te 150 tys. to dadzą Ci tę lokatę. Jest to jednak opcja dla wybranych. Nie wiem czy teraz jest nadal takie oprocentowanie ale jak kilka miesięcy temu się dowiadywałam to mieli właśnie taką ofertę. Moim zdaniem jest całkiem niezła.
Swoją drogą to GetinBank zebrał się za zbieranie funduszy ;)
Cytuj
monk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.3.2015 10:42
Oferta jest niezła ale jedynie kiedy ktoś ma powyżej 50 tys. złotych, które może odłożyć na lokatę.
Nie opłaca się moim zdaniem inwestować kilku tysięcy na lokatę 2 miesięczną. Ile wtedy zarobimy? Raczej niewiele. Założyłbym raczej konto oszczędnościowe, wpłacałbym na nie pieniądze i dopiero jakby nazbierała się większa sumka założyłbym taką lokatę. Niemniej sama oferta nie jest zła.
To trzeba przyznać.
Cytuj
Kocuj

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 16:12
No w przypadku 2 miesięcy to rzeczywiście trochę się mija z celem. Już lepiej jak pisał powyżej monk, wpłacić na konto oszczędnościowe.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 16:14
drobiazgów wpłacać nie opłaca się, ale zanim nazbierasz większą kwotę to ta lokata będzie już historią...
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
nastor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.3.2015 17:37
Dokładnie, przy tysiącu złotych zarobimy na tej lokacie 40 złotych. No niby zawsze coś, ale mi by się nie opłacało dla takiej kwoty mrozić środków na kilka miesięcy. Moim zdaniem lepiej poczekać i uzbierać większa kwotę, bo ciekawe propozycje pojawiają się co i rusz. A kto wie, może za miesiąc, jak będzie się miało większą sumę, to akurat na rynek wejdzie coś na lepszych warunkach?
Nikt się nie orientuje jak tam wygląda rynek finansowy? Nie szykuje się żadna rewolucja?
Cytuj
Odpowiedź