• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

konto bankowe dla emeryta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
roczen

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 12:11
Niby jest to niewiele ale dużo zależy od tego ile wykonujesz tych przelewów.
Zastanawia mnie to ubezpieczenie Medical Assistance. Czy rzeczywiście daje jakieś dobre benefity? Czego w jego ramach możemy oczekiwać?
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.2.2015 17:31
Z tego co sie wszedzie czyta to te benefity w assistance nic nie daja, chociaz moze w tym przypadku byc inaczej.
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 8:15
W razie jakiegoś incydentu masz 24 godziny szansy na dotarcie do CIebie pomocy medycznej ;)
Czyli raczej prędzej skontaktuje się z Tobą pogotowie niż ktoś z Medical Assisance. Jest to w zasadzie jedynie chwyt marketingowy.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

26.2.2015 12:25
Otóż to. Jesli cos komus sie przydarzy to dzwoni sie na pogotowie, a nie tam czeka na jakies assistance,
Cytuj
winka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.2.2015 13:08
Nie jest tak źle. Patrzę sobie na obecne warunki medical assistance i oferuje jednak coś więcej.
Oprocz wspomnianej reakcji masz tam :
4 razy w roku wizytę lekarza w domu
2 razy w roku darmowy transport medyczny z domu do szpitala
raz w roku pomoc psychologa
oraz infolinię prawną.
Cytuj
Plozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 7:57
W alior banku znajduje się ciekawa możliwość. Wprawdzie nie jest to konto dedykowane jedynie emerytom ale warto jest je wziąć pod uwagę. Jeśli założysz tam konto osobiste ( ponoć teraz jest już płatne ale nie są to duże kwoty) możesz wykupić sobie ubezpieczenie medyczne.Daje ono mozliwość korzystania z usług lekarzy ogólnych oraz specjalistów w placówkach Lux Medu.Myślę,ze byłaby to ciekawa opcja dla starszej osoby.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 10:16
Ja rok temu interesowałam się tą opieką medyczną w Aliorze poniewaz moja koleżanka ma cały pakiet Płaci jedynie 120 zł miesięcznie i ma takie ubezpieczenie medyczne rodzinne, które obejmuje ją, jej męża oraz dwójkę dzieci. W ramach tego może bezpłatnie korzystać z opieki medycznej I nie musi zapisywać się na infolinii tylko sama idzie do placówki. Też chciałam sobie coś takiego założyć ale jest z tym dużo problemu.Na początku trzeba tam założyć konto i to dopiero Alior Bank decyduje czy Ci takie ubezpieczenie przyzna.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.2.2015 14:03
Limana napisał
Ja rok temu interesowałam się tą opieką medyczną w Aliorze poniewaz moja koleżanka ma cały pakiet Płaci jedynie 120 zł miesięcznie i ma takie ubezpieczenie medyczne rodzinne, które obejmuje ją, jej męża oraz dwójkę dzieci. W ramach tego może bezpłatnie korzystać z opieki medycznej I nie musi zapisywać się na infolinii tylko sama idzie do placówki. Też chciałam sobie coś takiego założyć ale jest z tym dużo problemu.Na początku trzeba tam założyć konto i to dopiero Alior Bank decyduje czy Ci takie ubezpieczenie przyzna.
Te pakiety sa przeciez przygotowywane we wspolpracy z TU, nie moze to byc byle co. Trzeba przeczytac zakres i stwierdzic, czy jest ok.
Cytuj
Arias

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.3.2015 8:43
A czy to ubezpieczenie przysługuje tylko osobom z jakimś konkretnym rodzajem konta w Aliorze? I w ogóle jakie są warunki, żeby móc je wykupić? Nie ukrywam, że byłaby to bardzo dobra opcja!
A wracając do głównego tematu, to moi dziadkowie mają konto czy konta w Banku Pocztowym, ale i tak co miesiąc to listonosz przynosi im renty do domu. Całe renty, a nie tylko te 300 złotych, jak jest w artykule, więc może i coś za to płacą. A potem dopiero dziadek z tymi pieniędzmi jedzie robić opłaty. Pewnie też na pocztę. I nie wyobrażam sobie, żeby mieli obsługiwać swoje konto przez internet.
Cytuj
Antoni

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.3.2015 13:42
Najlepszą ofertą jest chyba BZ WBK-ku
Co do nie robienia przelewów przez internet to jest to różnie.
Myślę że to jest kwestia roczników myślę że od 50tych w górę ludzie nie mają aż takich problemów z korzystaniem z internetu co za tym idzie nie latanie na pocztę z każdym rachunkiem do zapłacenia.
Cytuj
Odpowiedź