• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

wady i zalety kont oszczędnościowych

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 84 razy

Wyślij wiadomość

13.2.2015 11:12
Przedstawiamy wady i zalety kont oszczędnościowych. Dorzucą coś Państwo? Warto oszczędzać na ko?
Cytuj
Renata Grochowska
Ekspert Comperia.pl
Kaja Metrowska

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.2.2015 9:11
Sama miałam kiedyś bardzo duży problem z oszczędzaniem. Wydawałam dosłownie wszystko co nazbierałam. Konto oszczędnościowe pomogło mi zaoszczędzić. Ustawiłam sobie co miesiąc stały przelew ( 300 zł). Dzięki czemu tak bardzo tego nie odczuwam. A na koncie już jest spora sumka.
Konto które posiadam nie daje możliwosći przelewów internetowych. Pieniądze można wybrać w oddziale tak więc skutecznie zniechęca mnie z korzystania z tych środków.
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 8:01
To jest dobra metoda, ja od stycznia robie podobnie. Z tym, ze sama sobie przelewam. Ale moze i ustawie polecenie... Wtedy juz nie bedzie odwrotu :D
Cytuj
jozek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 12:24
Wada jest ogolnie niskie obecnie oprocentowanie. Ale nie ma co. I tak lepsze to niz nie oszczedzanie, czy trzymanie pieniedzy w domu. Wtedy to i ubezpieczyc sie trzeba lepiej :D
Cytuj
Irek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.2.2015 12:45
Nie jest tak źle. W sumie można znaleźć oferty z lepszym oprocentowaniem . Przykładem jest Bank Smart. Jeszcze do niedawna oferował ponad 4% oprocentowania na koncie oszczędnościowym Obecnie ma chyba 3,5% czyli na moje oko dość sporo. Jest to mobilny bank ( za założeniem stoi obecnie chyba ktoś z mbanku).
Cytuj
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 8:41
Warto jest jeszcze zwrócić uwagę na dodatkowe opłaty. Mogą być znaczne i jeszcze okaże się, że konto oszczędnościowe wcale nie jest takie opłacalne.
Obecnie dobrą ofertę darmowego konta oszczędnościowego ma BZ WBK - oferuje tam darmowe przelewy.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.2.2015 8:55
No wlasnie, jesli ktos duzo przelewa, a nie ma ego bezplatnego to moze sie okazac, ze nie zyska nic, a nawet straci. Dlatego polecam bgz optime, maja dobre, darmowe konta.
Cytuj
Odpowiedź