• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Urzędy pomoga wyjaśnic umowy za darmo.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 11:09
Otrzymaliśmy do podpisu umowę, w której znajdują się zapisy, których nie rozumiemy. Zanim ją podpiszemy warto skonsultować się z kimś kto wyjaśni nam niejasności. Tutaj o tym do kogo warto się zwrócić w takiej sytuacji. A Państwo co robią jeśli otrzymają umowę, której do końca nie rozumieją? Podpisujecie, czy może prosicie o pomoc osoby prywatne czy instytucje?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.2.2015 15:38
Fakt, do rzecznika konsumentów raz poszłam i wszystko mi pomógł wyjaśnić, bez opłat. Co prawda nie chodziło o sprawy bankowe, ale pokrewne. Polecam.
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.2.2015 10:04
Tak. Rzecznik to dobra instytucja, sa tez oragnizowane rozne samopomoce, do których warto sie udac. Jakies "sasiedzkie porady prawne", ew. portale na których mozna online sie poradzic. Wystarczy chwilke poszukac.
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

3.2.2015 12:23
jak ktoś czegoś nie rozumie to może również napisać tutaj, doradcy wyjaśnią wątpliwości + ocenią ofertę ;-)
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Gość

Niezarejestrowani

3.2.2015 13:45
Panowie zawsze służą rada i pomocą :)
Cytuj
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.2.2015 10:09
I bardzo bardzo dobre rozwiązanie ! Myślę,że prawie 90% Polaków albo jeszcze więcej zupełnie nie orientuje się w tych wszystkich zawiłościach prawnych, umowach. Bardzo często podpisują coś co nie jest dla nich korzystne i potem mają bardzo duży problem.
A tak przynajmniej ktoś tutaj wyjaśni o co chodzi.
Z drugiej strony wielu jest nieprzyjaznych urzędników, którzy pracują jakby za karę.
Zauważyliście to?
Sama spotkałam sie nie raz z traktowaniem klienta na odczep. Pomiędzy kawką, ciasteczkiem oraz rozmową o duperelach.
Cytuj
Odpowiedź