• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Czy inwestycja w złoto jeszcze się opłaca?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Beata66

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 21:10
Posiadam spora sumę pieniędzy ,zastanawiam się nad inwestycją ,nie chcę tych pieniędzy stracić na niepotrzebne rzeczy .Interesuje mnie bezpieczna inwestycja. Pomyślałam że mogłabym kupić złoto.Nie wiem czy teraz jest czas na zakupy złota, czy lepiej poczekać aż stanieje .A tak w ogóle czy to się jeszcze opłaca ?
Cytuj
Agata7

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 9:10
Wydaje się, że warto inwestować w złoto kiedy chcemy pieniądze chronić przed inflacją.Wiadomo że pieniądze zamrozimy ale przecież złoto ciągle idzie w górę .A popytaj się jeszcze zorientuj, może ktoś dobrze zna się na temacie wtedy będziesz miała pewność czy warto zainwestować.
Cytuj
kolorowaPanna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:38
A ja nie byłabym tak do tego przekonana. Teraz cena złota bardzo się waha. I Możemy zainwestować w to sporą sume pieniędzy a później niestety sporo stracić, Nie lepiej jest zainwestować w lokatę? tam przynajmniej będziesz miała jakiś pewny zysk a nie to co tutaj. No chyba że lubisz ryzyko, wtedy możesz spróbować.
Cytuj
mamamrowek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 17:58
Wydaje mi się, że lepszą inwestycją będzie konto oszczędnościowe. Dzisiaj widziałam w telewizji reklamę Getin Banku. Na koncie oszczędnościowym dają 3,5% wydaje mi się, że to całkiem dużo jak na dzisiejsze czasy. W złoto podobno można śmiało inwestować ale ja mimo wszystko nie jestem przekonana, bałab bym się, że ceny nagle spadną i wszystko stracę.
Cytuj
szarlottka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:28
Ja jestem za inwestycją w złoto. Mam trochę oszczędności i połowę chciałabym zainwestować w złoto a pozostałą część w lokatę mobilną lub strukturyzowaną. Moim zdaniem każda inwestycja jest lepsza od trzymania pieniędzy w domu. Przynajmniej nie tracą na wartości.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.6.2014 12:20
ZGadzam się z szarlottką, że jeśli mamy fundusze by je zainwestować to lepiej to zrobić niż trzymać w skarpecie. Jak dla mnie kilka form inwestycji jest nawet wskazane. Nigdy nie powinno się lokować całych oszczędności w jeden rodzaj inwestycji np lokata, obligacje sztabki złota czy nawet konto oszczędnościowe i fundusze inwestycyjne. Jest sporo tych form i można wybrać powiedzmy 3, wokół których będziemy obracać nasz kapitał.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Kolorovaa82

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.7.2014 18:40
inwestować opłaca się zawsze a myślę że akurat złoto to dość pewna inwestycja, ostatnio słyszałam, że bardzo drożeją również inne metale jak wolfram czy tytan, ale w sumie nie słyszałam, żeby inwestować w tytan... :D chociaż modne są teraz coraz bardziej obrączki i w ogóle biżuteria z tych surowców.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:22
A ja znowu nie jestem przekonana do złota. Może i to jest dobry sposób na tak zwane zamrożenie pieniędzy ale moje pytanie na jak długo? Jaką mamy pewność, że za rok, dwa albo pięć lat złoto nadal będzie w cenie? Żadnej?
Nie wiem o jakiej sumie mówimy ale może część tych pieniędzy przeznaczysz na lokaty?
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 12:37
Ja nie wiem czy złoto jest opłacalne. Jedni mówią, że tak inni, że nie bo wartość złota spada i bądź tu człowieku mądry. Ja na Twoim miejscu zainwestowałabym te pieniądze w lokatę i tyle. Będzie to na pewno bezpieczne Co prawda nie zarobisz jakoś nie wiadomo ile, ale przynajmniej nie będziesz się stresować, że pieniądze Ci znikną.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

20.2.2015 22:08
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad zainwestowaniem w złoto. Nie wiem jednak czy to jest odpowiedni moment na taki krok. Na stronie Mennicy porównałam sobie kurs złota w okresie ostatniego roku. Pod koniec roku kurs złota był bardzo nisko, później zaczął wzrastać, ale od połowy stycznia znowu zaczyna spadać. Czy już teraz zamienić swoje oszczędności na złoto czy może jeszcze chwilę poczekać bo cena jeszcze bardziej spadnie?
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Odpowiedź