• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Inwestycja w złoto

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 9:41
Czy wato inwestować w złoto? Czy jest to opłacalne? Podpowiadamy. A jaka jest Państwa opinia na ten temat? Zdecydowali by się Państwo inwestować nadwyżki w złoto?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 10:07
A tutaj o tym, które fundusze inwestują w złoto.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 11:40
Ja ostatnio zastanawiałam się nad zainwestowaniem części swojego kapitału właśnie w złocie. Obecnie wszystkie oszczędności mam w złotówkach ale widzę,ze nasza waluta słabnie. Nie jest tak pewna jak na przykład funt czy dolar...
Z kolei cena złota od kilku lat nie rośnie. OBecnie jest niska tak więc w sumie jest to dobry okres na kupno.
Myślicie,że inwestycja w tym kruszcu chroni pieniądze przed inflacją? Lepiej jest inwestować w złote monety czy może w sztabki?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.1.2015 14:21
Mela napisał
Ja ostatnio zastanawiałam się nad zainwestowaniem części swojego kapitału właśnie w złocie. Obecnie wszystkie oszczędności mam w złotówkach ale widzę,ze nasza waluta słabnie. Nie jest tak pewna jak na przykład funt czy dolar...
Z kolei cena złota od kilku lat nie rośnie. OBecnie jest niska tak więc w sumie jest to dobry okres na kupno.
Myślicie,że inwestycja w tym kruszcu chroni pieniądze przed inflacją? Lepiej jest inwestować w złote monety czy może w sztabki?
Jak sie na tym nie znasz, to najpierw lepiej poczytaj a potem inwestuj.
Cytuj
pitarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 15:55
Mela złoto jest dobrym sposobem inwestowania dla wszystkich, którzy za bardzo się na tym nie znają.
Jest to bezpieczne bo jest o wiele bardziej pewne niż trzymanie wszystkich oszczędności w jednej walucie.W przypadku kryzysu również zyskujesz.
Bo Twoje aktywa nie tracą na wartości.
Cytuj
JanK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 17:28
Największa zaleta złota jest taka, ze chroni ono kapitał przed inflacją. Być może nie ma na nim spektakularnych zysków. Ale jeżeli ktoś chce zabezpieczyć część swojego kapitału przed różnego rodzaju zawirowaniami - to złoto nadaje się do tego idealnie.
Wypowiedź została zmieniona przez: JanK 19.1.2015 17:28
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 18:30
i w jakiej postaci to złoto kupować?
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 9:05
Moim zdaniem najbezpieczniej jest w postaci sztabek.
Jest wiele mennic w sieci ( warto jest wybrać mennicę oznaczoną odpowiednimi certyfikatami) tak wiec można sobie zobczyć,że sztabki są do kupienia w praktycznie wszystkich wagach.
Co sądzicie może o inwestycji w srebro?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 9:38
pamiętaj, że takie złoto kruszcowe trzeba bezpiecznie przechowywać co również generuje określone koszty

jeżeli złoto to j.u. funduszy w nie inwestujących lub nawet akcje spółek wydobywczych
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 12:40
Tez mysle, ze lepiej w fundusze. Zloto fizycznie nie wydaje mi sie wystarczajaco bezpieczne.
Cytuj
Odpowiedź