• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Produkty oszczędnościowe dla nieletnich

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 9:33
Szkolne Kasy Oszczędnościowe w PKO BP wróciły do łask. Jaki jeszcze produkty oszczędnościowe proponują banki dla naszych pociech? Sprawdziliśmy. A Państwo oszczędzają na przyszłość dzieci?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Nathan

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 11:52
Oszczędzamy z żoną ale raczej w formie lokaty ( chociaż ostatnio zastanawialiśmy sie również nad założeniem polisy).
Chociaż lokata Mój Skarb w banku PKO wydaje się bardzo ciekawa. Na pewno dzięki niej będzie można nauczyć dziecko oszczędzania, szacunku do pieniędzy.
Czy Wasze dzieci mają takie rachunki?
Cytuj
k_korocz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.1.2015 16:23
Mój brat - dziś już 24 latek, ale gdy miał Chrzciny to jego ojciec Chrzestny otworzył mu lokatę bankową wpłacając w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądz 500 zł z zastrzeżeniem, że nie może ich wybrać do 18 r.ż.
I wiecie ile mu urosło? W 18 lat do 3 tys zł. Jak uważacie? To dużo?
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.1.2015 10:37
k_korocz napisał
Mój brat - dziś już 24 latek, ale gdy miał Chrzciny to jego ojciec Chrzestny otworzył mu lokatę bankową wpłacając w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądz 500 zł z zastrzeżeniem, że nie może ich wybrać do 18 r.ż.
I wiecie ile mu urosło? W 18 lat do 3 tys zł. Jak uważacie? To dużo?
Pewnie, ze duzo. Gdyby nie byly zainwestowane to by stracil, a tak zawsze do przodu.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.1.2015 10:59
kacper napisał
k_korocz napisał
Mój brat - dziś już 24 latek, ale gdy miał Chrzciny to jego ojciec Chrzestny otworzył mu lokatę bankową wpłacając w przeliczeniu na dzisiejsze pieniądz 500 zł z zastrzeżeniem, że nie może ich wybrać do 18 r.ż.
I wiecie ile mu urosło? W 18 lat do 3 tys zł. Jak uważacie? To dużo?
Pewnie, ze duzo. Gdyby nie byly zainwestowane to by stracil, a tak zawsze do przodu.
6 razytyle, niezle. Pomyslec gdyby wtedy ulowac np. 10 tys zł. Ładna sumka moglaby sie uzbierac
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.1.2015 12:35
No lokujemy teraz i na starosć bedzie jak znalazł.
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 16:12
Na starość to trzeba na prawde pomyslec co robic, zeby chociaz nie stracic. Juz o zyskach nie myslac. IKE IKZE, a ja nadal nic nie wybralam, nic mnie nie przekonuje.
Cytuj
Doradca LubuskieDoradca Lubuskie

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 120 razy

Wyślij wiadomość

21.1.2015 17:32
Pomyślcie wszyscy że Nasza emerytura będzie ułamkiem tego co teraz zarabiamy. Nie liczmy na Państwo, liczmy tylko i wyłącznie na siebie.
Cytuj
Szymański Michał
Doradca finansowo-ubezpieczeniowy
Tel: 694045951
mail: finhelpzagan@gmail.com
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 10:07
jagoda napisał
Na starość to trzeba na prawde pomyslec co robic, zeby chociaz nie stracic. Juz o zyskach nie myslac. IKE IKZE, a ja nadal nic nie wybralam, nic mnie nie przekonuje.

Nie odkładaj na żadne IKE.
Najlepiej jest samemu inwestować. Stawiać na lokaty. W wielu produktach służących oszczędzaniu na emerytury jest zapis,że nie możesz wybrać tych pieniędzy przez ukończeniem wielu emerytalnego.
Skąd wiesz jaki będzie w przyszłości? Bo coś mi się wydaje,ze jeszcze go wydłużą a nikt przecież nie wie czy pieniądze nie będą potrzebne trochę wcześniej.
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

22.1.2015 12:31
w wielu czyli np. w których?

oczywiście, że produkt możesz zamknąć wcześniej, w przypadku IKE będzie się to wiązało z zapłaceniem podatku od zysków (w przypadku lokaty podatek jest zawsze)

w ramach IKE też możesz samodzielnie inwestować...

lokaty bankowe nie są żadną alternatywą dla IKE ani tym bardziej sposobem na oszczędzanie na emeryturę!
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź