• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

współwłaściciel konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 9:42
Wspólny rachunek wiąże się z pewnością z wygodą. A z kim możemy taki rachunek posiadać? O tym tutaj. Państwo posiadają takie wspólne z druga osobą konto?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
patkanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 10:52
Tak.Posiadamy wspólny rachunek z mężem. Kiedyś mieliśmy osobne konta jednak nie było to tak wygodne. Teraz mamy o wiele lepszą kontrolę nad swoimi wydatkami. Mamy konto w ING. Jest za free, w miesiącu chyba trzeba zapłacić kartą ok 200 zł aby nie płacić opłaty za kartę ale to wydaje się spokojnie ( jeszcze nie zdarzyło nam się płacić).
Przelewy również są za darmo.
W jakich bankach Wy posiadacie takie konta?
Cytuj
Tereza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 14:23
A ja nie chciałabym mieć wspólnego rachunku z mężem :) Ja mam czasami swoje wydatki a on ma swoje. Oboje zarabiamy - zrzucamy się na koszta związane z prowadzeniem domu, życiem, eksploatacją itd. Pozostałą część wydajemy we własnym zakresie :)
Cytuj
NataliaZ

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 9:08
Tereza napisał
A ja nie chciałabym mieć wspólnego rachunku z mężem :) Ja mam czasami swoje wydatki a on ma swoje. Oboje zarabiamy - zrzucamy się na koszta związane z prowadzeniem domu, życiem, eksploatacją itd. Pozostałą część wydajemy we własnym zakresie :)

Dla mnie jest to bardzo dziwne podejście. A co jeśli jedna osoba zarabia dużo mniej? Dokłada się po połowie do rachunków ale ma o wiele mniej dla siebie.
No i jak z miesięcznymi oszczędnościami? Oszczędzacie każde dla siebie?
Ja tak nie mam, wszystko jest wspólnie. Czy naprawdę taki model rozliczania się jest popularny?
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.1.2015 15:57
NataliaZ napisał
Tereza napisał
A ja nie chciałabym mieć wspólnego rachunku z mężem :) Ja mam czasami swoje wydatki a on ma swoje. Oboje zarabiamy - zrzucamy się na koszta związane z prowadzeniem domu, życiem, eksploatacją itd. Pozostałą część wydajemy we własnym zakresie :)

Dla mnie jest to bardzo dziwne podejście. A co jeśli jedna osoba zarabia dużo mniej? Dokłada się po połowie do rachunków ale ma o wiele mniej dla siebie.
No i jak z miesięcznymi oszczędnościami? Oszczędzacie każde dla siebie?
Ja tak nie mam, wszystko jest wspólnie. Czy naprawdę taki model rozliczania się jest popularny?
Wszystko zalezy od tego jak sie ludzie dogadają. Dla mnie tez dziwne takie rozliczanie się. Ale myślę, ze jeśli sa duże różnice w zarobkach to raczej zakłada sie jedno, wspólne konto.
Cytuj
Odpowiedź