• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

anulowanie przelewu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 8:37
Zdarzyło się Państwu z roztargnienia czy przez zwykłą pomyłkę zrobić przelew na zły nr konta? Panika. Co dalej? Czy da się to cofnąć. Otóż da się. Podpowiadamy jak. A jeśli Państwo mieli już taka sytuację to co wówczas zrobili?
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
pracek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 11:47
Widzę,że jest kilka metod ale jeśli zorientujemy się po czasie to w zasadzie zostaje nam jedynie sąd... A i to nie jest pewne.
Swoją drogą dobry artykuł. Można poznać niektóre sztuczki ( sam nie pomyślałbym o tym aby wyczyścić konto...).
Mi się raz jeden zdarzył problem z przelewem. Nadałem 2 razy przelew do zus ! Było z tym trochę załatwiania.
Cytuj
Cyfer

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.1.2015 14:42
Ja miałem trochę odwrotną sytuację - otóż trafił na moje jakiś przelew przez przypadek. Ale osoba która go wykonała dosyć szybko się połapała - bo w ciągu 2 dni bank pobrał tą kwotę z mojego rachunku konta. Oczywiście zadzwoniłem i zapytałem o co chodzi i wyjaśnili mi, że ktoś zły nr konta podał i anulował transakcję.
Cytuj
Odpowiedź