• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokaty strukturyzowane

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 12:00
Zastanawiali się Państwo nad założeniem takiej lokaty? Sądzą Państwo, że w chwili nisko oprocentowanych depozytów to może być dobre rozwiązanie? Zapraszam do artykułu na ten temat. Może zachęci Państwa do korzystania z tego rodzaju produktów. Z czym według państwa mogą wiązać się obawy odnośnie loka strukturyzowanych? A może te produkty po prostu sa w Polsce mało popularne?
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 12:39
Ludzie się obawiają właśnie tego ryzyka związanego z inwestycją, jednak deponując na lokacie mamy pewny zysk. A tutaj niezbyt. Ciekawą możliwością są te lokaty ze 100 proc. ochrona kapitału. Ale pamiętajmy, ze te produkty są długoterminowe, także nie wiem czy to i tak się opłaci.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 13:20
A ja myślę, że po prostu malo kto wie, ze takie lokaty istnieją. Doradcy tez średnio się na tym znają i oferują najzwyklejsze lokaty na 2 proc. Nie wierze, ze skoro ludzie graja na giełdzie itd. to nie chcą zaryzykować trochę na lokacie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

30.12.2014 22:18
Gość napisał
A ja myślę, że po prostu malo kto wie, ze takie lokaty istnieją. Doradcy tez średnio się na tym znają i oferują najzwyklejsze lokaty na 2 proc. Nie wierze, ze skoro ludzie graja na giełdzie itd. to nie chcą zaryzykować trochę na lokacie.
A ja myslę, że to wlasnie ze względu na stopień ryzyka nie chcą. Lepsze pewne 2 proc. niż niepewne 5 proc.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.12.2014 10:38
Tez myślę, ze to raczej ze względu na ryzyko utraty środków.
Cytuj
Mela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 11:27
Ja się ostatnio zastanawiałam. I jestem zdania,że jeśli na lokacie możemy zyskać jedynie 2% to w zasadzie nie ma sensu zakładać takiej lokaty...
Praktycznie nic się na niej nie zyska tak więc dajcie sobie spokój.
Jak przeglądałam sobie najlepsze oferty lokat strukturyzowanych to przoduje obecnie Bank Zachodni WBK gdzie najwyższy możliwy zysk to 5%.
Czy jest jeszcze lepsza oferta na rynku?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 14:47
Proszę zajrzeć tutaj. W ramach oferty
Lokata strukturyzowana USD Złoty Stabilizacja maksymalny zwrot może sięgnąć 5 proc.Jest to produkt 6-miesięczny. Z gwarancją 100-procentowej ochrony kapitału.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 9:20
Tomasz Słupczynski napisał
Proszę zajrzeć tutaj. W ramach oferty
Lokata strukturyzowana USD Złoty Stabilizacja maksymalny zwrot może sięgnąć 5 proc.Jest to produkt 6-miesięczny. Z gwarancją 100-procentowej ochrony kapitału.

O mi również się to przyda. W najbliższym czasie będę chciał założyć sobie nową lokatę bo Alior Bank przedłużył mi pieniądze o zgrozo na lokacie 1,5 % ...
Widzę,że w BGŻ jest ponad 7% .
Czy jednak warto jest lokować tam pieniądze na ponad 2 lata?
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 10:02
jest jeszcze lokata w GNB*

4% na 2 m-ce max 20.000 zł, bez produktów dodatkowych (kont, funduszy itp...)

*dostępna jest tylko przez doradcę, nie ma tej oferty bezpośrednio w banku ani na stronie www.
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
ekunin

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.1.2015 15:15
Czy mógłbym prosić o trochę więcej informacji? Co to jest *GNB? I jak można by było ewentualnie z niej skorzystać?
Cytuj
Odpowiedź