• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Moneyback a cashback

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.12.2014 13:52
Rozróżniacie te dwa pojęcia. Na początku myślałam, ze oznaczają to samo. Co najśmieszniejsze nawet banki czasem stosują to pojecie błędnie zamiennie....
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.12.2014 14:50
Ja tez na początku myliłem. Ale teraz wiem, ze cashback to mozliwosc wypłaty gotówki w sklepie, a moneyback mozna zbierac - taki trochę program rabatowy.
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 10:35
Aleksandra napisał
Rozróżniacie te dwa pojęcia. Na początku myślałam, ze oznaczają to samo. Co najśmieszniejsze nawet banki czasem stosują to pojecie błędnie zamiennie....

Nie. Raczej nie spotkałam się z tym aby banki używały tych dwóch pojęć zamiennie. prędzej inni ludzie, którzy właśnie nie orientują się w tym co to jest.
O ile cashback staje się coraz bardziej popularny to zauwazyliście,że moneyback zaczyna znikać z usług wielu banków? Może orientujecie się, który ma to jeszcze w ofercie?
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.1.2015 10:35
Aleksandra napisał
Rozróżniacie te dwa pojęcia. Na początku myślałam, ze oznaczają to samo. Co najśmieszniejsze nawet banki czasem stosują to pojecie błędnie zamiennie....

Nie. Raczej nie spotkałam się z tym aby banki używały tych dwóch pojęć zamiennie. prędzej inni ludzie, którzy właśnie nie orientują się w tym co to jest.
O ile cashback staje się coraz bardziej popularny to zauwazyliście,że moneyback zaczyna znikać z usług wielu banków? Może orientujecie się, który ma to jeszcze w ofercie?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

5.1.2015 15:00
Limana napisał
Aleksandra napisał
Rozróżniacie te dwa pojęcia. Na początku myślałam, ze oznaczają to samo. Co najśmieszniejsze nawet banki czasem stosują to pojecie błędnie zamiennie....

Nie. Raczej nie spotkałam się z tym aby banki używały tych dwóch pojęć zamiennie. prędzej inni ludzie, którzy właśnie nie orientują się w tym co to jest.
O ile cashback staje się coraz bardziej popularny to zauwazyliście,że moneyback zaczyna znikać z usług wielu banków? Może orientujecie się, który ma to jeszcze w ofercie?
Prosze sprawdzić oferty: BNP Paribas - iKonto (Money Back 3% zwrotu wartości transakcji online dokonanych kartą w ramach platformy PayU ),Konto Tanie Zakupy w Getin Banku, T-Mobile Konto, Konto Online w Eurobanku.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

5.1.2015 16:15
O jeśli mowa o moneybacku to ostatnio dowiedziałem sie, że te kwoty są dodatkowo opodatkowane. Więc nie widzę coraz bardziej sensu takich "bonusów".
Cytuj
Adrianna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.1.2015 7:37
Gość napisał
O jeśli mowa o moneybacku to ostatnio dowiedziałem sie, że te kwoty są dodatkowo opodatkowane. Więc nie widzę coraz bardziej sensu takich "bonusów".

Tak ale w sumie jeśli masz coś dostać gratis to czemu nie...
Ja również słyszałam,że wiele firm wycofuje się z tej usługi niemniej jak pisze pan TOmasz jest również wiele banków, które nadal mają moneyback.
Fajną ofertę ma obecnie mBank - dla podróżników. Jeśli otworzysz tam konto będziesz mógł dostać 5% zwrotu na bilety Lotu ( przy płatnościach kartą World Elite MasterCard).
Cytuj
Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła
ania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2015 10:58
Ja też myślałam, że oznaczają to samo. Teraz już wiem, że cash back pozwala na wypłacanie kasy w sklepie a money back to pieniądze wracające na konto po dokonaniu zakupów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
agula

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 8:35
A czy obecnie jakiś bank oferuje usługę moneyback? Bo pamiętam, że kiedyś bardzo wiele banków sie z tym reklamowało ale obecnie juz raczej o tym nie słychać. Czyżby zrezygnowali z tego typu promocji dla klientów?


W sumie nie dziwiłabym się zbytnio ponieważ obecnie chyba wszędzie wprowadzane są dodatkowe opłaty...
Cytuj
Robert Sierant

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 3917 razy

Wyślij wiadomość

29.5.2015 9:25
Gość napisał
O jeśli mowa o moneybacku to ostatnio dowiedziałem sie, że te kwoty są dodatkowo opodatkowane. Więc nie widzę coraz bardziej sensu takich "bonusów".


podatek potrąca np. Millennium, ale słyszałem, że GNB ma interpretację mówiącą o tym, że podatku nie trzeba płacić

nawet po zapłaceniu podatku zwykle się opłaca mieć takie konto, oczywiście wtedy kiedy się z niego we właściwy sposób korzysta
Cytuj
pozdrawiam
Robert Sierant
Ekspert finansowy

robertsierant.pl
Odpowiedź