• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Oszczędności w budżecie domowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

2.12.2014 8:54
Chcieliby Państwo trochę zaoszczędzić, ale regularnie odkładają Państwo tę myśl na za miesiąc? Podpowiadamy, jak i gdzie szukać oszczędności w budżecie domowym. Zapraszam do artykułu.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.12.2014 15:14
Oszczedzanie to na prawde kwestia silnej woli. Moj sposob to przelanie jakiejs kwoty zaraz po tym jak dostane pensje na konto, nie czekam az zacznie mi ubywać środków.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.12.2014 13:45
Z początkiem roku warto sie zastanowić na regularnym oszczędzaniem. W sumie szukam jakiegoś fajnego produktu. Polecicie coś?
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.12.2014 15:26
Najważniejsza jest samodyscyplina. Chociaz sa specjalne aplikacje właśnie do zarządzania finansami. Play ma np.taką. Zamierzam skorzystać. Ma ktos?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.12.2014 14:05
Są rozne programy do planowania, zobaczcie sobie: Budżet Domowy 2.92.2014.1, e.Portfel, GnuCash. Podobno dobry jest Finanse domowe 1.0.0.3826, umożliwia gromadzenie oraz monitorowanie danych dotyczących naszych wydatków, przychodów i oszczędności.
Cytuj
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.12.2014 14:57
Gość napisał
Są rozne programy do planowania, zobaczcie sobie: Budżet Domowy 2.92.2014.1, e.Portfel, GnuCash. Podobno dobry jest Finanse domowe 1.0.0.3826, umożliwia gromadzenie oraz monitorowanie danych dotyczących naszych wydatków, przychodów i oszczędności.
Wszyscy moi znajomi, ktorzy chcieli skorzystac z takiego programu wytrzymywali tydzien. Nie da sie oszczedzajac wpisywac wszytskiego. Wydatkow na mleko i bulke. To sa opcje hardkorowe.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

22.12.2014 10:46
Jedna z naszych ekspertek przygotowała garść porad o tym gdzie i jak szukać oszczędności. Zapraszam tutaj.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.12.2014 11:33
Od nowego roku postanawiam - oszczędzać. Jak mi to wyjdzie zobaczymy. ALe postaram sie wziąć niektóre wskazówki do serca:).
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.12.2014 19:37
Moim zdaniem to zalezy od charakteru, systematyczności. Kazdy jest w stanie odkladac jakies drobne sumy. Pytanie czy ktos chce i umie.
Cytuj
Tomorek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.12.2014 6:07
Naprawdę warto jest założyć sobie konto oszczędnościowe. Może nie daje dużego oprocentowania ale składnia do oszczędzania. Po prostu co miesiąc ustalamy przelew stały.
Warto jest poszukać również konta, z którego nie ma darmowych przelewów albo wręcz trzeba wybrać się do banku aby wybrać z niego pieniądze :)
Ja mam taką opcję i powiem Wam,że skutecznie zniechęca mnie to do wybierania kasy.
Co do zakupów - to warto jest jednak zastanawiać się nad tym co jest nam akurat potrzebne a co nie. I kupować z głową.
Cytuj
Odpowiedź