• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Oszczędności w budżecie domowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

23.12.2014 8:44
Ale na konto oszczędnościowe trzeba juz odkladac wieksze kwoty. A nie jakies grosze.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

23.12.2014 11:34
Tomorek napisał
Naprawdę warto jest założyć sobie konto oszczędnościowe. Może nie daje dużego oprocentowania ale składnia do oszczędzania. Po prostu co miesiąc ustalamy przelew stały.
Warto jest poszukać również konta, z którego nie ma darmowych przelewów albo wręcz trzeba wybrać się do banku aby wybrać z niego pieniądze :)
Ja mam taką opcję i powiem Wam,że skutecznie zniechęca mnie to do wybierania kasy.
Co do zakupów - to warto jest jednak zastanawiać się nad tym co jest nam akurat potrzebne a co nie. I kupować z głową.
hehe ciekawe podejscie, im drozsze konto tym lepiej, ale cos w tym miest, bo im bardziej klopotliwa obsluga tym mniej bedziemy chcieli podbierac :)
Cytuj
Limana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.12.2014 9:40
Gość napisał
Ale na konto oszczędnościowe trzeba juz odkladac wieksze kwoty. A nie jakies grosze.Heh ja równiez się zainteresowałam tym sposobem :D

Nie ... Czasami wystarczy jedynie te 200 zł miesięcznie a zobacz,ze w ciągu całego roku nazbiera się duża kwota ponad 2400 zł.
Wiecie co nam w rodzinie pomogło? Rezygnacja z używek. Naprawdę sporo na tym z mężem zaoszczędziliśmy ponieważ wcześniej wydawaliśmy na papierosy i inne głupoty ponad 700 zł miesięcznie ! Obecnie te pieniadze odkładamy sobie do skarpety, ale również zastanawiam sie nad kontem oszczędnościowym.
Jaki bank obecnie oferuje najlepsze oprocentowanie?
Wypowiedź została zmieniona przez: Limana 29.12.2014 9:41
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

29.12.2014 10:10
Limana napisał
Gość napisał
Ale na konto oszczędnościowe trzeba juz odkladac wieksze kwoty. A nie jakies grosze.Heh ja równiez się zainteresowałam tym sposobem :D

Nie ... Czasami wystarczy jedynie te 200 zł miesięcznie a zobacz,ze w ciągu całego roku nazbiera się duża kwota ponad 2400 zł.
Wiecie co nam w rodzinie pomogło? Rezygnacja z używek. Naprawdę sporo na tym z mężem zaoszczędziliśmy ponieważ wcześniej wydawaliśmy na papierosy i inne głupoty ponad 700 zł miesięcznie ! Obecnie te pieniadze odkładamy sobie do skarpety, ale również zastanawiam sie nad kontem oszczędnościowym.
Jaki bank obecnie oferuje najlepsze oprocentowanie?
Jezeli chcesz konto oszczednosciowe to tylko BGZ Optima. Wszystko przez internet, wplacasz i wyplacasz kiedy chcesz. Jest na prawde dobra opcja.
Cytuj
Odpowiedź