• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kto oszczędza, tego stać na niezależność w ING

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 13:53
Zgadzają się Państwo z tezą ostawioną przez ING Bank Śląski? informacje tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 15:14
Te reklamy z Panią Kulesza sa fajne i te dzieci. taka sztuka dla sztuki, bo z produktów ING nie korzystam .
Cytuj
Piotr

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.11.2014 14:28
Te produkty ING Banku Śląskiego są w porównaniu do innych dostępnych kont oszczędnościowych obecnych teraz na rynku atrakcyjne. Nie ma konieczności zakładania konta osobistego, dowolna liczba darmowych przelewów, oprocentowanie 3 proc., teraz jeszcze dobra ofertę promocyjną na 3,5 proc. ma BGZ Optima.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.11.2014 14:43
Reklamy sa faktycznie fajne, ING ma dobre kredyty gotówkowe. Ale pewnie dlatego, ze sa dobre to je mniej promuje.
Cytuj
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.11.2014 17:13
nie wiem mnie jakoś te reklamy nie przekonują, tym bardziej że w czasie deflacji oszczędzanie nic nie daje.
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
selena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 6:30
Szczerze pisząc nie widziałam reklam ING w ostatnim czasie... Wydaje mi się jednak, że oferta jest dobra tak jak większość ofert ING. Jak dla mnie na chwilę obecną mają najlepsze kredyty na rynku.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 12:10
Jeżeli mowa o kontach oszczędnościowych to produkty ING Banku Sląskiego wydaja się być atrakcyjne. Zapraszam do naszej porównywarki., znajda Państwo m.in. ofertę: Otwarte Konto Oszczędnościowe Bonus, Konto Dream Saver, Konto Smart Saver, Otwarte Konto Oszczędnościowe - wszystkie oprocentowane na przyzwoitym poziomie.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
kazik

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.11.2014 14:15
3 proc., bez konieczności posiadania ROR, możliwość dokonywania wpłat i wypłat w dowolnym momencie - oferta nie jest zła.
źródło: http://www.comperia.pl/konta_oszczednosciowe
Cytuj
Iwona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.11.2014 15:20
Teza jest nie do podważenia. A reklamy fajne. To prawda, warto zatrudnić fajnych aktorów, przyjemnie sie ogląda.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:36
jagoda napisał
Te reklamy z Panią Kulesza sa fajne i te dzieci. taka sztuka dla sztuki, bo z produktów ING nie korzystam .


Mi też się reklamy z ING podobają, choć nie kuszą. One są po prostu miłego dla oka ale sama jeszcze się nie skusiłam na ING i raczej nie skuszę. Miałam kiedyś tam konto i zrezygnowałam ze względu na opłaty.
Cytuj
Odpowiedź