• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Obca waluta a lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mutual

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 19:38
Mam odłożone troche funtów i zastanawiam się czy istniałaby możliwość założenia gdzieś w naszym kraju lokatę na którą wrzuciłabym te pieniądze?
Cytuj
i do what i want i live what i want and noone can say stop !
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:20
Moze postaraj sie jakoś skontaktować z jakimś fajnym bankiem. Wydaje mi sie że możesz mieć pewien problem z tym by gdzieś udało Ci się założyć taką lokate.
Cytuj
xretina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:22
Chyba jest coś takiego jak lokata walutowa, np w City Banku kiedyś taką widziałam. Ja się zastanawiam czy większy zysk przyniesie lokowanie na walutowej czy też wymiana i lokowanie w złotówkach...?
Cytuj
Koniczynka23

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 21:08
Moim zdaniem bedzie Ci trudno pozyskać taką lokate, ale tak jak pisze koleżanka wyżej. Jak okaże sie że ten bank oferuje coś takiego to moze akurat.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 10:07
xretina napisał
Chyba jest coś takiego jak lokata walutowa, np w City Banku kiedyś taką widziałam. Ja się zastanawiam czy większy zysk przyniesie lokowanie na walutowej czy też wymiana i lokowanie w złotówkach...?


No też mnie to zastanawia był tutaj już podobny wątek o walucie w euro zdaje się i wyszło, że jednak lepiej nie zakładać lokaty bo to mało opłacalne. Nie wiem jak sprawa wygląda teraz ale można sprawdzić co i jak.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 14:59
Zapraszam do naszego zestawienia lokat walutowych, nieźle prezentują się oferty Getin Banku.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

7.11.2014 9:48
Z tymi prewalutowaniami nikt sie nie chce teraz bawic. Z kazdej strony slyszymy, ze walutowe produkty sa zle (chociaz zwykle mowa o kredytach), to i ludzie się boją i wolą nie ryzykować.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 15:13
te lokaty sa dość bezpieczne, bo objęte gwarancjami BFG tak jak złotowe. Trudno jednoznacznie przewidzieć kursy walut, dlatego moze jednak lepiej zaczekać i lokować w złotówkach.
Cytuj
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.11.2014 15:44
JUż kiedyś był taki temat tylko chyba z euro i wyszło na to, że jest to nieopłacalne w ogóle. Nie wiem jak sprawa ma się z funtami ale możesz popytać po bakach może akurat coś fajnego Ci zaproponują.
Cytuj
Edek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.12.2014 14:19
mamarta napisał
JUż kiedyś był taki temat tylko chyba z euro i wyszło na to, że jest to nieopłacalne w ogóle. Nie wiem jak sprawa ma się z funtami ale możesz popytać po bakach może akurat coś fajnego Ci zaproponują.
Chyba ogolnie teraz produkty oparte na walutach sie nie oplacaja, zloty nie trzyma sie zbyt dobrze.
Cytuj
Odpowiedź