• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

mBank rozdaje e-booki

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:42
A Państwa takie promocje skłaniają do skorzystania z oferty? Tutaj
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 14:56
No nie za bardzo ale zawsze to fajna inicjatywa banku i mnie to cieszy, że bank dba o swoich klientów. Być może nie każdemu coś takiego podejdzie ale sam fakt, że się starają jest fajny.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:31
Bardzo fajnie, prezenty są jak najbardziej wskazane przynajmniej w moim przypadku. Mnie to przekonuje, chociaż wiem, że nie każdy będzie z takiego "bonusu" zadowolony bo przecież zawsze mógł być lepszy
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:12
Prezentom mówimy tak! chociaż osobiście nie korzystam z e-booków i wolałabym nie wiem... już prędzej jakąś grę, ale takie akcje na pewno wzbudzają sympatię ludzi do banku. W sumie chyba zawsze jak ktoś nam coś daje w prezencie wydaje się nam sympatyczny ;)
Cytuj
MateuszO

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:06
Teraz każdy patrzy na to czy podczas korzystania z danej usługi dostanie coś gratis. A przecież nie na tym to polega. Fajnie że bank sie stara i chce zachecać nowych klientów ale chyba liczy sie to jakie mają oferty a nie to co dają gratis
Cytuj
Malwinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:41
Zdecydowanie masz racje. Nie warto patrzeć na to co dają nam w gratisie tylko na to jaką mają konkretnie oferte bo to powinno być dla nas ważne
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 20:49
No dokładnie tak. Co nam po tym , ze dostaniemy jakiegoś tableta czy kubek skoro bedziemy musieli skorzystać z ofert, nie korzystnej dla nas
Cytuj
Odpowiedź