• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Stale oprocentowana lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Fiodor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:00
Orientujecie sie może gdzie na chwile obecną opłaca sie założyć stale oprocentowaną lokate? Chce wsadzić w nią jakieś 60 tysiecy
Cytuj
RockLady

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:02
Z tego co wiem , to teraz chyba bedzie cieżko o taką lokate. Zazwyczaj jest tak, ze oprocentowanie na początku jest inne niż pod koniec, chociaż moze gdzieś jest jakaś oferta o której nie wiem
Cytuj
MisiowiaMama

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 18:48
Taka lokata raczej nie istnieje chociaż musiałbyś sie bardziej zagłębić w temat lokat i tego typu tematów. Może jakiś bank ma u siebie stałe oprocentowanie.
Cytuj
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 20:17
A na jak długo chcesz założyć lokatę? Nie jestem pewna, ale chyba w BZ WBK, mobilna lokata jest ba 4% ale nie wiem od lub do jakiej kwoty niestety. Na taką kwotę to chyba tylko lokaty długoterminowe, tak mi się wydaje.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 11:07
W miarę dobre oprocentowanie oferuje ideabank: http://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-power

Oprocentowanie 3,8% na 3 miesiące. Plus jest taki, że zakładanie lokaty to 10 minut Twojego czasu (wszystko on-line).
Cytuj
Stanio0o

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 12:20
Ta oferta Idea Banku jest chyba ważna tylko do jutra, więc trzeba by się spieszyć z podjęciem decyzji. Wydaje mi się że to może się opłacać, z resztą Idea Bank ma ostatnio bardzo ciekawe propozycje lokat.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:32
Tomasz Paryz napisał
W miarę dobre oprocentowanie oferuje ideabank: http://www.ideabank.pl/klienci-indywidualni-lokata-power

Oprocentowanie 3,8% na 3 miesiące. Plus jest taki, że zakładanie lokaty to 10 minut Twojego czasu (wszystko on-line).


No też słyszałam o tej lokacie. 60 tysięcy to już ładna kwota więc warto dać na lokatę też dobrze oprocentowaną bo wtedy ma to jakiś sens. Możesz rzeczywiście skorzystaj z porównywarki lokat przynajmniej zobaczysz co w trawie piszczy.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:39
A to ten bank jeszcze funkcjonuje? Juz dawno o nim nie słyszałam i myślałam że pochłonął go jakiś inny większy
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2014 13:40
Zolza22 napisał
A to ten bank jeszcze funkcjonuje? Juz dawno o nim nie słyszałam i myślałam że pochłonął go jakiś inny większy
Funkcjonuje, ale ma oferty dla przedsiębiorców. Dlatego nie jest tak popularny.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:11
Lokata Jesienny Procent, Credit Agricole, odnawialna, oprocentowanie 4,1, na 3 miesiace - i sie modlic zeby oprocentowania wzrastały.
Cytuj
Odpowiedź