• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Produkty oszczednosciowe PKO BP dla dzieci

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 60 razy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 9:18
Nie da sie ukryć, że jeśli chodzi o produkty oszczędnościowe dla dzieci to obecnie PKO BP na naszym rynku wiedzie bezapelacyjnie prym. Jak wygląda oferta? Czy warto? Spieszymy z przybliżeniem oferty tutaj.
Cytuj
Emilia Kasińska
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 12:56
To akurat prawda, ze PKO BP ma najwięcej produktów dla dzieci i oszczędnościowych i można dziecku założyć osobiste i uczyc zarządzania. Jak dla mnie na plus, ogólnie za inicjatywę.
Cytuj
Natalia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 13:33
Konto oszczędnościowe dla dzieci to chyba lepsza obca niż konto z kartą do bankomatu ale w sumie nie wiem czy jest ona dziecku niezbędna, wolalabym, żeby pieniądze dziecko oszczędzało w skarbonce a jeśli już konto oszczędnościowe dla dziecka to założone przez rodziców n które odkładane będą pieniądze na przykład na edukację.
Cytuj
GrochaGocha

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:42
Podoba mi sie to ze mają takie fajne podejscie i wiele produktów dla dzieci ale ja chyba nie zakładałabym juz teraz konto mojej corce. Zdecydowanie bardziej wolałabym poczekać aż bedzie dorosła i sama założy konto.
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 14:54
Czemu tak sądzisz? Przecież właśnie dzieki takim produktom dla dzieci w bankach, dzieci uczą sie oszczędzać czy korzystać z bankowości
Cytuj
Italiano

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 16:47
Oni chyba jako jeden z nielicznych banków maja w swojej ofercie tyle dodatkow dla dzieci. Nawet chyba można tam prowadzić u nich specjalnie konto tylko dla dziecka.
Cytuj
Raffallo

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 17:02
fajnie że produkty są a to czy dany rodzić z nich skorzysta to już jest ich indywidualna sprawa. Według mnie takie konto oszczędnościowe to bardzo fajna sprawa, można dzieci wiele nauczyć dzięki temu.
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 9:53
A ja bym wolała, by moje dziecko oszczędzało jednak w skarbonce, na wszystko przyjdzie czas, no chyba, że konto dla dziecka na które rodzic odkłada pieniądze na przykład na studia, do których dziecko będzie miało dostęp dopiero po skończeniu 18 lat.
Cytuj
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:58
a pamiętacie kiedys w podstawówkach był takie papierowe skarbonki ale chyba z pekao sa i dzieci mogły tam zbierac kase na biedne dzieci :) to był bajer :D
Cytuj
victoria38

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 15:22
U mnie w podstawówce było SKO i tam się oszczędzało zamiast konta, pieniądze były wypłacane pod koniec roku szkolnego i miało się na wycieczkę do wesołego miasteczka czy coś takiego :)
Cytuj
Odpowiedź