• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

dobra lokata

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
jerzyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 8:56
Parę miesięcy temu założyłem 3miesieczna lokatę, właśnie mi sie skończyła, byla oprocentowana na trochę ponad 3 proc., ale wycofałem juz środki. Teraz zastanawiam sie czy dobrze zrobiłem i czy znajdę cos lepszego?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.10.2014 13:19
Proponujemy zapoznać sie z ofertą Lokaty Start. Jest to oferta lokaty 5%, dodatkowo klient otrzymuje 60 zł Premii w Meritum Banku. Dodatkowo jest szansa na wygranie iPhone’a 6. Zapraszam tutaj.https://www.comperiabonus.pl/meritum/
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

20.10.2014 16:00
Oferta wygląda faktycznie całkiem niezłe, wysokie oprocentowanie i nagrody. to jest jakaś opcja.
Cytuj
kacper

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.10.2014 8:42
Przeglądałem, troszkę skomplikowane, ale moze faktycznie lepiej poświecić trochę czasu, oprocentowanie jest ok., bonus, na nagrodę nie liczę. Trzeba się spieszyć, bo to tylko do końca miesiąca dostępne.
Cytuj
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.10.2014 11:56
O widzlam dziś informacje, ze do dziś jest tylko ta promocja, wiec spieszcie sie jeśli chcecie skorzystać.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:03
Z Meritum warto korzystać póki jest, tym bardziej że oferty bardzo fajne mają, zawsze jest szansa na jakąś atrakcyjną lokatę krótkoterminową inna sprawa że często wraz z nią trzeba zakładać konto chociaż banki coraz częściej oferują bez konieczności posiadania konta.
Cytuj
akwamaryna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:43
Kurczę mnie jak zawsze omijają fajne oferty nigdy nie moge się znaleźć we właściwym miejscu i czasie, ale może jeszcze kiedyś uda mi się trafić na jakąś fajna ofertę... :(
Cytuj
Odpowiedź