• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

BNP nie wydało tabletów

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:23
Słyszeliście o tym przekręcie? Tutaj tez jest ktos, kto powinien dostać tablet, a go nie dostał?
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:18
pierwszy raz słyszę, a wiadomo dlaczego nie wydali tabletów - ktoś może coś o tym pisał? moze to kwestia dostawców albo coś? to czesto sie zdarza
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.10.2014 10:02
Jednak dostaną te tablety. Prezes BNP obiecał, że wszyscy klienci, którzy spełnili warunki promocji otrzymają nagrody. Jak widać czasami warto walczyć o swoje.
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 12:25
widzialam na necie jak idea bank chyba czy jakis inny zrobił od razu reklame - a my mamy tablety i nie zabraknie hehe dobre :D
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:10
Nie słyszałem o tej całej akcji ale już widze mine tych wszystkich ludzi którzy mieli otrzymac tablety ale pocztkowo ich nie dostali. takiej akcji im raczej nie zapomną.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:12
Co prawda zajście miało miejsce jakis czas temu, ale przypomnijmy: Prezes banku przeprosił klientów. Wyjaśnił, że dla części z nich zapis dotyczący oferty limitowanej w regulaminie być może nie był wystarczająco precyzyjny. Zarząd banku podjął decyzję o zniesieniu limitu przyznawanych nagród, tym samym wszyscy uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy spełnili jej warunki, otrzymali tablety.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:06
Tomasz Słupczynski napisał
Co prawda zajście miało miejsce jakis czas temu, ale przypomnijmy: Prezes banku przeprosił klientów. Wyjaśnił, że dla części z nich zapis dotyczący oferty limitowanej w regulaminie być może nie był wystarczająco precyzyjny. Zarząd banku podjął decyzję o zniesieniu limitu przyznawanych nagród, tym samym wszyscy uczestnicy sprzedaży premiowej, którzy spełnili jej warunki, otrzymali tablety.

Dowód na to, że banki też mogą przejawiać ludzkie cechy. Brawa dla zarządu. Naprawdę jestem miło zaskoczony takim obrotem spraw. Choć z tego co tutaj można zauważyć wcale nie musiał takiej decyzji podjąć.
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:39
To pewnie przez to że sytuacja została aż tak nagłośniona, ale w sumie trochę glupota jak dla mnie zakładać konto dla darmowego tabletu. Bank faktycznie zachowal sie swietnie chociaz nie musial. Jak dla mnie pretensje ludzi nie miały podstaw, bo w koncu "promocja do wyczerpania zapasow" zdarza sie na porządku dziennym.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 8:12
unforgettable napisał
To pewnie przez to że sytuacja została aż tak nagłośniona, ale w sumie trochę glupota jak dla mnie zakładać konto dla darmowego tabletu. Bank faktycznie zachowal sie swietnie chociaz nie musial. Jak dla mnie pretensje ludzi nie miały podstaw, bo w koncu "promocja do wyczerpania zapasow" zdarza sie na porządku dziennym.


Pretensje ludzi były słuszne, wystarczy przeczytać regulamin promocji i go zrozumieć.
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 14:46
Wszystko już zostało załatwione więc nie ma co roztrząsać, dobrze że bank jednak wydał tablety, poprawił swoją opinię w oczach klientów, chociaż ta sytuacja i tak pewnie zapadła w pamięci.
Cytuj
Odpowiedź