• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

art banking

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 9:48
Art banking to jedna z usług w ramach oferty private banking. W ramach usługi możemy liczyć na doradztwo w kolekcjonowaniu dzieł sztuki. Obecnie inwestowanie w sztukę staje się coraz popularniejsze, jednak wymaga znajomości zagadnienia, ciągłego śledzenia "rynku", dlatego też coraz więcej inwestorów korzysta z tego typu usług. A Państwo co uważają na temat takich usług? Słyszeli Państwo o nich wcześniej czy jednak są w Polsce wciąż mniej popularne?
Wypowiedź została zmieniona przez: Tomasz Słupczynski 7.10.2014 9:48
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 16:09
To tak jak z każdą inwestycją, trzeba sie na czymś znać, a jeśli nie to korzystać z usług specjalistów. Tutaj trzeba mieć jeszcze dużo pieniędzy żeby inwestować, dlatego pewnie jest mało nagłaśniane.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:50
świetny pomysl ! chciałam kiedyś kupić coś witkacego - jakąś grafikę bo na obraz niestety jeszcze mnie nie stać ale w koncu zrezygnowałam bo bałam się że przepłacę. dla mnie oferta świetna !
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:30
Jeśli ktoś się na tym zna to czemu nie skorzystać. Obecnie gdy w waluty lepiej sie nie ładować, to albo złoto albo sztukę W Polsce nieruchomości to podobno tez średnia inwestycja.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 23:29
Samcik jednych takich, co specjalizowali się w inwestowanie w sztukę opisał: http://samcik.blox.pl/2014/08/Obiecywali-malarskie-eldorado-i-gwarantowane.html
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.10.2014 12:17
no właśnie trzeba się znać, bo polegac tylko na doradztwie to głupota, ktoś ci coś poleci ty w to zainwestujesz a potem się okaże że inwestycja nawet się nie zwróci hehe
Cytuj
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.10.2014 12:32
moj znajomy ostatnio chciał zainwestować w sztukę, ale się na tym nie znał. na szczęście mu to odraziłam bo chciał kupić grafikę witkacego za 15 tysięcy !! Głupota, bez ceryfikatu na dodatek. Nie wiem skąd ludziom bierze się to przeświadczenie, że jak mają trochę grosza to znają się na inwestowaniu.
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.10.2014 0:35
Usługa na pewno przydatna dla zainteresowanych. Ale jeśli kolekcjonowanie tych dzieł ma w zamyśle inwestycję, to raczej nie sprawdzi się to na polskim rynku, w Polsce wg mnie rynek dla sztuki jest nieprzychylny, prędzej Francja, Włochy.
Cytuj
Odpowiedź