• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Plus Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 13:34
Co sądzicie o Plus Banku? Jak prezentuje się ich oferta na tle innych ofert bankowych?
Ma ktoś tam konto?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

6.10.2014 16:07
Ja sie zastanawiam, b mam telefon w plusie, wziąłbym internet i od razu konto założyć. Podobno sa niezłe zniżki,
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:54
Plus ostatnio na prawde robi wokol siebie szum medalny. Oferty sa takie sobie, ale wszędzie o nich głośno. Ja miałam kiedyś tel w plusie, ale zrezygnowałam i juz nie będę do nich wracać, te produkty bankowe to chyba tez nie wyróżniają sie niczym specjalnym.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:56
ja polecam te pakietowe usługi my mamy telewizje z polsatu i internet, a maz teraz sie zastanawia czy telefonu nie zmienic na plusa, zeby miec juz komplet z tej oferty smart dom :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

9.10.2014 14:27
To jeszcze konto w banku i prąd tez jakos plus ma. Wtedy bedzie dopiero ful serwis.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:08
Teraz mozna dostać rabaty w Plusie na abonament za telefon lub Internet w Plusie za każde 500 zł wydane kartą płatniczą, ale coś mi sie wydaje ze to dotyczyło przedsiębiorców.
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:12
A dla mnie banki które są prowadzone przez operatorów komórkowych mijają się z celem. Ja wiem że oni chcą pozyskać kilentów ale to nie ich branża to tak jak by teraz banki chciały zakładać telefonie komórkową
Cytuj
Timona

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 10:14
Jeremii napisał
A dla mnie banki które są prowadzone przez operatorów komórkowych mijają się z celem. Ja wiem że oni chcą pozyskać kilentów ale to nie ich branża to tak jak by teraz banki chciały zakładać telefonie komórkową
Skoro już Biedronka ma swoją sieć to nie ma się co dziwić, że operatorzy zarządzają finansami, w sumie jedno i drugie jest w dzisiejszych czasach niezbędne, a prowadzone przez jedną firmę możebyć jedynie udogodnienie. A w ramach ciekawostki powiem, że nawet nestle nie ogranicza się wyłącznie do slodyczy, bo produkuje też karmy dla psów! ;)
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:24
Gość napisał
Ja sie zastanawiam, b mam telefon w plusie, wziąłbym internet i od razu konto założyć. Podobno sa niezłe zniżki,
Wiadomo, dla osób które korzystają z ich usług pełną parą na pewno są jakieś zniżki. samo to że jest paszport korzyści, który sam w sobie już wiele daje.
Cytuj
Odpowiedź