• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata 4% w Meritum

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:25
Mam konto w Meritum Banku i znalazłam ofertę nowej lokaty 4% na nowe środki. Więcej można poczytać tutaj:
http://www.comperia.pl/newsy/18462-lokata-extra-na-4-proc-w-meritum-banku.html
Co o niej myślicie? Jest atrakcyjna?
Cytuj
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:21
Podobno teraz 4 procent to bardzo dobra oferta. Z resztą zawsze większy zysk. warto skorzystać jeśli ma się tam konto i taką możliwość. Ja bym się nie zastanawiał, im szybciej się zacznie tym lepiej.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 8:44
Mózg napisał
Podobno teraz 4 procent to bardzo dobra oferta. Z resztą zawsze większy zysk. warto skorzystać jeśli ma się tam konto i taką możliwość. Ja bym się nie zastanawiał, im szybciej się zacznie tym lepiej.

Przypomnijmy, że podczas październikowego posiedzenia Rada Polityki Pieniężnej podjęła decyzję o obniżeniu stóp procentowych. Stopy referencyjne i redyskontowe weksli zostały obniżone o 0,5 punktu procentowego. tj. stopy referencyjne z 2,5% do 2%, natomiast redyskontowe weksli z 2,75% do 2,25%, stopa lombardowa – o 1 punkt procentowy z 4% do 3%. Bezpośrednio wiąże się z tym obniżanie przez banki oprocentowania depozytów. Oprocentowanie na poziomie 4 proc. wydaje się być przyzwoite.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:15
A to mnie się gdzieś obiło o uszy że w jakimś banku mozna dostać lokate na 6 % .Chociaż i tak jakoś nie specjalnie chce mi sie w to wierzyć. Teraz starsznie to oprocentowanie spadło.
Cytuj
papriczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 9:36
Ja widziałam z DB na 8% z funduszem, ale warunków tam jest tyle, żeby było 8%, że nawet nie chciało mi się ich dokładnie czytać. Jest dużo lokat na wyższy procent, z tym że zazwyczaj są one (bardzo!) krótkoterminowe, więc zysk z nich raczej niewielki.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 10:03
Mowa od lokacie z funduszem "Majstersztyk w inwestycjach". Stanowi połączenie bezpiecznej lokaty bankowej z dość ryzykownym produktem w postaci funduszy inwestycyjnych. Jest to 3-miesięczna lokata o oprocentowaniu stałym wynoszącym 8% w skali roku. W pakiecie dynamicznym 25% środków przeznaczane jest na lokatę, a pozostałe 75% w fundusze inwestycyjne.
Zapraszam tutaj
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
moneymaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 11:11
Jeremii napisał
A to mnie się gdzieś obiło o uszy że w jakimś banku mozna dostać lokate na 6 % .Chociaż i tak jakoś nie specjalnie chce mi sie w to wierzyć. Teraz starsznie to oprocentowanie spadło.

Dokładnie, pamiętam jak jeszcze nie tak dawno temu normą były lokaty oprocentowane na 8 czy 7 procent. Ale mamy wolny rynek i niestety będzie się to tak zmieniało. Plusem tego jest to, że spadek stóp procentowych powoduje też zmniejszenie kosztów kredytów.
Cytuj
unforgettable

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 0:30
Tomasz Słupczynski napisał
Mowa od lokacie z funduszem "Majstersztyk w inwestycjach".
Co lokata to lepsza nazwa ;D ja się boję takich inwestycji... Chyba wolałabym znaleźć coś pewniejszego. Albo najlepiej tylko lokować. Jak można stracić to lepie nie korzystać wg mnie.
Cytuj
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 13:17
Można inwestować jeśli ma się spory kapitał i na inwestycję idzie tylko jego część. Inwestowanie wszystkich oszczędności to taka troszkę naiwność na zasadzie 'ach, co już będzie", ryzyko często się opłaca, ale inwestor powinien też twardo stąpać po ziemi.
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

6.11.2014 14:53
FRUGOholiczka napisał
Można inwestować jeśli ma się spory kapitał i na inwestycję idzie tylko jego część. Inwestowanie wszystkich oszczędności to taka troszkę naiwność na zasadzie 'ach, co już będzie", ryzyko często się opłaca, ale inwestor powinien też twardo stąpać po ziemi.
Niekoniecznie potrzeba, az tyle gotówki. Proszę zauważyć , ze np. w przypadku produktu, o którym mówi Tomasz tutaj minimalna kwota lokaty to tylko 1 000 zł.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź