• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Można już płacić krawatem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
morela

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

6.10.2014 12:14
Ok, były są już zegarki, krawaty, breloki jest i krawat...
Co będzie następne macie typy?
http://www.comperia.pl/newsy/18474-za-zakupy-zaplacisz-krawatem.html
Nie uważacie, że to przesada?
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 10:52
A tam. Jeśli ktoś ma taka fanaberie to niech płaci nawet skarpetka :D Te rozwiązania nie sa zbyt innowacyjne, bo przecież jeśli ktoś ma naklejkę płatniczą, a te weszły już jakiś czas temu to może ja nakleić gdziekolwiek, nawet na zwykły krawat i w ten sposób zbliżać.
Cytuj
bookworm

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 13:01
No ale jest krawat. Dla mnie to też nie nowinka. Wydaje mi się, że operatorzy za bardzo się w tym wszystkim prześcigają i to już powoli zaczyna być nudne. Też jestem ciekawa co będzie następne..
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.10.2014 16:34
anna napisał
A tam. Jeśli ktoś ma taka fanaberie to niech płaci nawet skarpetka :D Te rozwiązania nie sa zbyt innowacyjne, bo przecież jeśli ktoś ma naklejkę płatniczą, a te weszły już jakiś czas temu to może ja nakleić gdziekolwiek, nawet na zwykły krawat i w ten sposób zbliżać.


Skarpetka bądź but to całkiem dobry pomysł, szczególnie gdy czytnik jest wbudowany w podłogę. Nie trzeba nic podawać, ruszać rękami. Ergonomiczny pomysł Aniu :)
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

8.10.2014 8:51
Tomasz Paryz napisał
anna napisał
A tam. Jeśli ktoś ma taka fanaberie to niech płaci nawet skarpetka :D Te rozwiązania nie sa zbyt innowacyjne, bo przecież jeśli ktoś ma naklejkę płatniczą, a te weszły już jakiś czas temu to może ja nakleić gdziekolwiek, nawet na zwykły krawat i w ten sposób zbliżać.


Skarpetka bądź but to całkiem dobry pomysł, szczególnie gdy czytnik jest wbudowany w podłogę. Nie trzeba nic podawać, ruszać rękami. Ergonomiczny pomysł Aniu :)
:D trochę macie racje naśmiewając sie z takich rozwiązań. One na prawdę nie sa skomplikowane, a robi sie z tego odkrycie stulecia.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.10.2014 9:46
o kurcze ale beka ! wiem ze fajne, ale po prostu banki prześciagją się już w takich głupotach ! chyna nie mają nic konkretnego do zaoferowanie :)
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.10.2014 14:19
Czy ja wiem czy głupota. Czemu nie korzystać z technologii, ja jestem bardzo ciekawy co będzie następne:)Te wszytskie mobilne oddziały, wrzutomaty i inne cuda na prawdę jeszcze kilka lat temu byly nie do wyobrażenia. A teraz proszę, korzystamy z nich na co dzień.
Cytuj
Odpowiedź