• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

lokata na 5 proc. z bonusem 60 zł

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

2.10.2014 11:41
Dla wszystkich lubiących efektywne oszczędzanie nasi eksperci polecają akcję: Comperia Bonus Oferta na 5+.
To nie tylko świetna lokata, ale i dodatkowy gwarantowany bonus 60 zł i szansa na najnowszego iPhona 6! Więcej szczegółów znajdziecie w artykule.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

2.10.2014 14:30
ooo już kolejny fajny program Comperii, więcej można jeszcze zyskać niż ostatnio. Trochę zawile to logowanie itd., ale ok. Można się poświęcić.
Cytuj
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:29
Bardzo cieszę się, że to znalazłem, właśnie zastanawiałem się nad przeniesieniem konta i nie wiedziałem gdzie, teraz już wątpliwości zostały rozwiane, oferta ŚWIETNA
Cytuj
Jeremii

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:17
Kurcze teraz bank stosują wszelkie możliwe sposoby byle by tylko pozyskać dodatkowego klienta. Nie sądziłem, ze banki kiedyś beda nam płaciły za to ze korzystamy z ich ofert.
Cytuj
Stepien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.10.2014 18:50
A mnie sie tam podoba że banki tak walcza o klientów. To tylko z korzyścią dla nas jest bo mamy mozliwość skorzystania na czymś co i tak byśmy musieli zrobić
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 1:23
Ojj oferta już nieaktualna a ja dopiero teraz o tym czytam, no cóż, ma się to szczęście do okazji...
Cytuj
Czikulinka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.11.2014 12:54
sylwiszon napisał
Ojj oferta już nieaktualna a ja dopiero teraz o tym czytam, no cóż, ma się to szczęście do okazji...
no to ja jestem lepsza, słyszałam, nawet planowałam skorzystać ale... zapomniałam :(
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 15:30
Czikulinka napisał
sylwiszon napisał
Ojj oferta już nieaktualna a ja dopiero teraz o tym czytam, no cóż, ma się to szczęście do okazji...
no to ja jestem lepsza, słyszałam, nawet planowałam skorzystać ale... zapomniałam :(
Pewnie niebawem bedzie kolejna taka akcja. Spokojnie.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

13.11.2014 11:43
Nie wiem czy tak bedzie, teraz te depozyty tak spadaja, ze to sie moze srednio oplacac bankom.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 13:40
Oprocentowania nie rosną, wrecz przeciwnie, ale mozna znalezc oferty nawet na 4 proc. Z tym ze zwykle dla nowych środków i nowych klientów na 3 miesiące.
Cytuj
Odpowiedź