• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Płatność krawatem

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

30.9.2014 14:13
Na rynku pojawił się krawat z funkcją płatności zbliżeniowej. Uważają Państwo, że to dobre i bezpieczne dla klientów rozwiązania czy jednak przesada. artykuł tutaj
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Mózg

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 1:34
Bajer fajny ale jakby się ktoś połapał to bym się bal że w końcu krawat mi ktoś pociągnie i zostanę uduszony... Jednak kartę wolę trzymać w portfelu, jeszcze mi życie miłe :D
Cytuj
jagoda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.10.2014 13:31
Uduszenia to moze bym sie nie bala. Ale kradzież czy sczytanie danych z takiego krawata to nie jest chyba wielki problem.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.10.2014 21:50
Właśnie to chyba niezbyt bezpieczne, tym bardziej, ze podobno są aplikacje na telefon, które dają możliwość zeskanowania danych z takich kart... nie wiem, to dla mnie taki trochę gadżet, a nie dobre rozwiązanie.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 20:11
Niedługo będą nam czipy do palca wszczepiać i będziemy w ten sposób płacić. Może niezbyt sanitarna opcja ale wygodna - nie grozi nam zapomnienie karty czy pomylenie krawata :D
Cytuj
Eliza2

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 21:04
Dla mnie to już spora przesada. Nie wiedzą jakie bajery teraz produkować to wymyślają coś takiego. ja bym swojemu facetowi takiego krawata nie kupiła.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.11.2014 13:39
Julita napisał
Niedługo będą nam czipy do palca wszczepiać i będziemy w ten sposób płacić. Może niezbyt sanitarna opcja ale wygodna - nie grozi nam zapomnienie karty czy pomylenie krawata :D
Nie muszą wszczepiać. Wystarczy, że mozna się logować poprzez odcisk palca.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 11:59
gosc - juz widze jak bedą chodzić złodzieje i odcinać palce tylko po to by sie logować na czyjes konto haha :D fajnie że technika idzie do przodu, ale po prostu te niektóre metody są już śmieszne.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.11.2014 15:05
Wanana napisał
gosc - juz widze jak bedą chodzić złodzieje i odcinać palce tylko po to by sie logować na czyjes konto haha :D fajnie że technika idzie do przodu, ale po prostu te niektóre metody są już śmieszne.
To jest raczej nie mozliwe, wtedy krew nie przeplywa i nie mozna robic odcisku
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:09
A dzis czytałem, ze niedługo w ogole np. MasterCard odejdzie od wklepywania pinu i albo będzie jednorazowy sms albo odcisk palca.
Cytuj
Odpowiedź