• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Małe kwoty, w co inwestować?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Gość

Niezarejestrowani

30.10.2014 18:43
robert napisał
Mając niewielkie kwoty, a chcąc je pomnażać można pożyczać jako pożyczki społecznościowe.
Pożyczyć można nawet 50 zł, sprawdzić czy się opłaci. Określamy okres na jaki pożyczamy. Jest to w miarę bezpieczne. Przejdziemy weryfikacje konta bankowego i możemy udzielić pożyczki.


dokładnie robert z małej kwoty na x możemy zrobić coś fajnego, wcale nie trzeba mieć dużego kapitału.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:46
pytanie tylko na ile ta pożyczkoladia jest bezpieczna? skąd mam pewnosc ze mi oddadzą kase? ktos to w ogóle zabezpiecza?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:16
Zawisza napisał
pytanie tylko na ile ta pożyczkoladia jest bezpieczna? skąd mam pewnosc ze mi oddadzą kase? ktos to w ogóle zabezpiecza?

Portale pożyczkowe przeprowadzają zwykle weryfikacje,na tym przede wszystkim opiera się zabezpieczanie transakcji. W ten sposób budowane jest zaufanie. Ponadto wszelkie zasady korzystania z tego typu produktów określa odpowiednia ustawa. Dane przekazywane są do Biur Informacji Gospodarczej. Każda z firm ma tez określony regulamin, którego nieprzestrzeganie wiąże się z sankcjami.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:57
ja bym odkladala dalej na lokacie i potem jakbym miala co najmniej z 50 tys to bym w cos zainwestowała.
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:07
karolsia napisał
ja ostatnio kupilam dziecku skarbonke i wrzucalismy tam wszystko..a potem sie okazalo ze nie da sie jej otworzyc tylko otwieraczem do puszek wiec dalej wrzucamy drobniaki, bedzie miał na prezent urodzinowy :P


No to fajnie! W skarbonkach to jest fajne właśnie jak ich nie można otworzyć:) A kiedyś za kilka lat możecie rozbić i pieniądze wydać na co będzie dziecko chciała:) Fajna sprawa:)
Cytuj
Maćkowski

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

8.11.2014 16:49
Jak dla mnie jednym z pewniejszych sposób na inwestowanie są nieruchomości. Z tego zazwyczaj wiadomo , ze bedzie pewny zysk, tym bardziej teraz. Spróbuj w taki sposób inwestować.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

10.11.2014 13:24
Maćkowski napisał
Jak dla mnie jednym z pewniejszych sposób na inwestowanie są nieruchomości. Z tego zazwyczaj wiadomo , ze bedzie pewny zysk, tym bardziej teraz. Spróbuj w taki sposób inwestować.
W nieruchomości inwestowanie przy niewielkich kwotach jest oczywiście niemożliwe. Za to rozmawialiśmy tutaj w jednym z wątków o inwestycji w monety, to może okazać się bardziej interesując, a przy okazji pozwoli na zysk.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 15:17
Moze wlasnie w pozyczki społecznościowe. Mozna inwestować niewielkie kwoty, nawet 50 zł. Wiec w kazdej chwili mozna sie tez wycofać, nie tracac zbyt wiele.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.11.2014 20:02
Zawisza napisał
pytanie tylko na ile ta pożyczkoladia jest bezpieczna? skąd mam pewnosc ze mi oddadzą kase? ktos to w ogóle zabezpiecza?

mają gwarancję ochrony kapitału, więc trzeba patrzeć na wnioski opatrzone gwarancją, portal posiada swoich prawników także jest bezpieczny.
Cytuj
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.11.2014 11:54
Gość napisał
Zawisza napisał
pytanie tylko na ile ta pożyczkoladia jest bezpieczna? skąd mam pewnosc ze mi oddadzą kase? ktos to w ogóle zabezpiecza?

mają gwarancję ochrony kapitału, więc trzeba patrzeć na wnioski opatrzone gwarancją, portal posiada swoich prawników także jest bezpieczny.
Ale żadna większa instytucja ich nie zabezpiecza, tak jak BFG banki. Także jeśli tracimy to sprawa może ew. wylądować w sądzie.
Cytuj
Odpowiedź