• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Alternatywa dla lokaty?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 15:44
Zastanawiam się czy znacie jakąś sensowną alternatywę dla lokaty, która przynosiłaby naprawdę realny zysk? Od razu zaznaczę, że giełda, forex itp odpada. Może obligacje skarbu państwa?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

12.9.2014 15:56
a moze inwestycja na portalach społecznościowych typu pozyczkolandia.pl , tam mozna lokować pieniądze z zyskiem i mają gwarancję ochrony kapitału.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.9.2014 23:32
Jaki realny zysk Cię interesuje? Obligacje skarbu państwa są gorzej oprocentowane od najlepszych lokat bankowych. Proponuję sprawdzić lokaty w SKOK-ach. Tutaj przykład krótkoterminowych: http://stefczykradzi.pl/najlepsze-lokaty/lokaty-terminowe-0-3
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 17:47
Tomasz popatrzyłam na link i przeczytałam stefczyk kradziej - czyzby jakaś podświadomość hehe :P
Realny zysk da ci na pewno inwestycja w nieruchomość :)
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 18:45
Zgadzam siez Katarzyną ze najlepiej w nieruchomości. Lakata moze byc dobrym uzupełnieniem protfela inwestycyjnego jednak iwestując w ten sposób bez jego dywersyfikacji raczej nie ma co mówić o oszałamiającym dochodzie. Nieruchomości lub kruszce jednak to wszystko w perspektywie długoterminowej. O pożyczkolandii nie słyszałem jednak nie ryzykowałbym.
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.9.2014 20:21
Nieruchomość? Inwestycja w nieruchomość wymaga czasu i wiedzy. Nie da się bez doświadczenia tak oto wskoczyć w tę branżę i zarabiać. Średnie ceny nieruchomości spadły i nadal są niższe niż te z 2006 bodajże.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 12:47
Właśnie też myślałem o nieruchomościach ale rzeczywiście do tego potrzebna jest wiedza no i czas. Nie czarujmy się, bo inwestycja nie zwróci się w rok czy dwa.
Skoki wszelkiego rodzaju też odpadają dla mnie są niegodne zaufania.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.9.2014 14:34
No tak inwestycja w nieruchomości jest na lata, ale zyski możesz mieć od początku np. jesli będziesz wynajmować mieszkanie. Wszystko zależy od tego w jaki sposób będziesz zarządzać nieruchomością.
Cytuj
szaman

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.9.2014 15:09
remi napisał
No tak inwestycja w nieruchomości jest na lata, ale zyski możesz mieć od początku np. jesli będziesz wynajmować mieszkanie. Wszystko zależy od tego w jaki sposób będziesz zarządzać nieruchomością.


I w jakim miejscu prawda. Mój kuzyn właśnie chce zainwestować w dwa mieszkanka pod wynajem ale w centrum dużego miasta więc myślę, że nie będzie miał problemu z wynajęciem go. Duże znaczenie ma właśnie lokalizacja.
Cytuj
Odpowiedź