• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Program Małe Wielkie Oszczędności.

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 13:45
Raiffeisen Polbank właśnie kusi swoich klientów nowym programem systematycznego inwestowania. Będzie ktoś z Was korzystał?
Minimalna kwota wpłaty to 100zł trochę szkoda, że zrobili takie ograniczenie.
Do wyboru są cztery portfele: Bezpieczny,Stabilny,Zrównoważony i Agresywny.
Jaki będzie dla Was idealny?
Cytuj
krakers

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.9.2014 14:09
Fajna sprawa. Nie mam konta w tym banku ale trochę poczytałam i portfele naprawdę fajnie się prezentują jako taka oferta na oszczędzanie. W mojej sytuacji finansowej zdecydowałabym się na stabilny.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.9.2014 14:54
Fajne. Ja bardzo lubię takie formy inwestycji i zawsze chętnie korzystam jeżeli mój bank wprowadza takie nowinki. Niestety akurat w Raiffeisen nie mam konta więc nie skorzystam, ale oferta wydaje się być fajna.
Cytuj
ann

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 10:05
Ale że banki wciąż zmuszają to zakładania konta, to odstręcza klientów zamiast zachecac i przyciagac.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.9.2014 17:11
anna napisał
Ale że banki wciąż zmuszają to zakładania konta, to odstręcza klientów zamiast zachecac i przyciagac.


Nie wiem czy można nazwać taką promocję jako, że zmuszają do zakładania tam konta. Chcesz korzystać załóż sobie konto. Nie chcesz korzystać to nie. I tyle. Ja myślę, że to fajnie jak coś takiego organizują. Mój bank nic fajnego nie wymyśla niestety
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.10.2014 14:50
kajabroja napisał
anna napisał
Ale że banki wciąż zmuszają to zakładania konta, to odstręcza klientów zamiast zachecac i przyciagac.


Nie wiem czy można nazwać taką promocję jako, że zmuszają do zakładania tam konta. Chcesz korzystać załóż sobie konto. Nie chcesz korzystać to nie. I tyle. Ja myślę, że to fajnie jak coś takiego organizują. Mój bank nic fajnego nie wymyśla niestety
Ja wlasnie powiedzialbym, ze to jest zmuszanie. Czlowiek widzi jakas fajna oferte, chetnie by skorzystal, a tu alez prosze, prosze bardzo, ale najpierw prosze brac konto, najlepiej od razu 15 kont. Zeby za nie placic co miesiac.
Cytuj
remi

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.10.2014 10:23
Tutaj o tym pisali, rzuc okiem http://www.comperia.pl/newsy/17504-raiffeisen-polbank-oferuje-male-wielkie-oszczednosci.html
Cytuj
justigs

Niezarejestrowani

4.9.2016 22:57
Hej wykopałam ten wątek, czy ktoś mi może powiedzieć czy ten program oszczędnościowy w Raiffeisen Polbank jeszcze istnieje i można się do niego zapisać? Strasznie mi się spodobał i to jest bardzo ważne, czekam na odpowiedzi
Cytuj
Odpowiedź