• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Prowadzenie konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 17:05
Ostatnio widziałam reklamę, że jakiś bank ( nie pamiętam nazwy) płaci za to, że ma się w nim konto. Na czym dokładnie to polega i jaki to bank?
Cytuj
moncheri

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:15
te opłaty za posiadanie konta to nie są takie fajne jak sie wydaje. wszelkie bonifikaty działają na zasadzie coś w zamian za coś - ileś tam przelewów z danego konta na daną kwotę na przykład. Bank za nasze przelewy dostaje pieniądze, więc pewnie to co chcą nam ''dac'' w ten sposób im sie zwraca.
Cytuj
AudiMachina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 1:45
ostatnio dostałem maila z ING własnie niby z premią ale warunki były takie, że jakoś mi się to nie pokrywało z używalnością konta. Jeśli ktoś korzysta i wie, że tak czy siak by wydał tyle ile wymaga oferta, to oczywiście że się to opłaca... a takie konto wiele banków teraz oferuje. wspomniany przeze mnie ING, mBank, BGŻ.... dużo tego.
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.9.2014 11:34
AudiMachina napisał
ostatnio dostałem maila z ING własnie niby z premią ale warunki były takie, że jakoś mi się to nie pokrywało z używalnością konta. Jeśli ktoś korzysta i wie, że tak czy siak by wydał tyle ile wymaga oferta, to oczywiście że się to opłaca... a takie konto wiele banków teraz oferuje. wspomniany przeze mnie ING, mBank, BGŻ.... dużo tego.


No właśnie ja jestem ciekawa tych warunków jakie trzeba spełnić. Wiadomo, że nie będę dążyła do tego żeby je spełnić ale jeżeli akurat na nie się łapię to czemu by nie skorzystać prawda?
Cytuj
bogusiazien

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 13:17
No była taka fajna reklama pamiętam, tego kolesia który skręcał grilla wiertarką:D
Też nie pamiętam nazwy banku ale reklamę kojarzę.
Cytuj
Odpowiedź