• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Polecenie przelewu

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:56
Założyłam niedawno konto i słyszałam o takiej możliwości, że można zlecić bankowi wykonywanie przelewu na daną kwotę w określonym terminie np. raty, rachunki itp. Jak to się załatwia? Zgłasza się to w banku, na koncie w internecie czy np. sieci telefonicznej? Czy to jest bezpiecznie no i co w przypadku gdy na koncie braknie środków?
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:40
Chyba mówisz o zleceniu stałym prawda? Jest to jak najbardziej bezpieczne. Dyspozycje takiego przelewu możesz złożyć zarówno przez internet jak i telefonicznie, z tym, że przez internet jest chyba wygodniej. O ile masz konto internetowe oczywiście.
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:55
Ja często korzystam ze zlecenia stałego, chociaż raz bank niestety zapomniał, albo pominął, choć nie wiem jak to możliwe zapłaty za ratę kredytu i później miałam problemy. Narosły odsetki i tak dalej, a bank oczywiście nie poczuwał się do odpowiedzialności.
Cytuj
golyos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 16:09
Pewnie jak braknie środków to przelew nie zostanie wykonany.A zastanawiam się czy da się tak zrobić w przypadku rachunków ktróe co miesiąc są różne - np. za telefon, żeby ściągali mi z konta tyle ile jest wymagane bez konieczności wpisywania kwoty.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:20
golyos napisał
Pewnie jak braknie środków to przelew nie zostanie wykonany.A zastanawiam się czy da się tak zrobić w przypadku rachunków ktróe co miesiąc są różne - np. za telefon, żeby ściągali mi z konta tyle ile jest wymagane bez konieczności wpisywania kwoty.


E to tak się chyba nie da. Bo zlecasz przelew STAŁY co oznacze, że jest to nie tylko przelew cykliczny ale i na stałą kwotę. Podejrzewam, że po prostu musisz to robić samodzielnie.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 18:00
To zwykły stały przelew a jeżeli nie masz pieniędzy na koncie to bank po prostu nie bierze tych pieniędzy z tego co wiem ale mogę się mylić i może to być zależne od banku. Najlepiej zapytać w tym co masz konto:)
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:07
Oczywiście w przypadku ich braku transakcja nie zostanie zrealizowana. Zwykle banki umożliwiają opcje otrzymania informacje o odrzuceniu przelewu w ramach zlecenia stałego.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
HaniaHania

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:56
na pewno przydatne jak masz stałe wpływy na koncie, natomaist jak nie masz kasy w pewnym momencie to mija sie to z celem.
Cytuj
MeduZa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 17:41
A ja nie korzystam z tego tylko utworzyłam sobie gotowy szablon i co miesiac z niego korzystam. Jak nie mam pieniedzy to za daną rzecz nie płace. Dla mnie to dużo wygodniejsze
Cytuj
studentka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 15:05
HaniaHania napisał
na pewno przydatne jak masz stałe wpływy na koncie, natomaist jak nie masz kasy w pewnym momencie to mija sie to z celem.


No wiadoma sprawa. Właśnie to o to chodzi, że jak masz stałe wpływy to po prostu zlecasz to i nie musisz pamiętać a jak wpływy masz nieregularne to lepiej wpłacać sobie pieniążki wtedy kiedy masz.
Cytuj
Odpowiedź