• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata sierpniowa 5,1 proc. - Expander

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
malinkowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 21:31
Czy ktoś z Was dowiadywał się czegoś więcej na temat lokaty oferowanej przez Expander na 5,1 procent? Interesuje mnie od jakiej kwoty tę lokatę można założyć.
Cytuj
Antosia85

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 9:11
no fajna oferta się zapowiada, ja wpisałam moje dane, ale dziś chyba raczej nie zadzwonią żeby więcej o niej opowiedzieć.ale ciekawe, że już są reklamy a oferta jest od przyszłego tygodnia dopiero, być może po to żeby zainteresowani zdążyli pieniądze przygotować
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 16:03
Procent ładny, a na ile jest ta lokata? No i jak można tę lokatę znaleźć, bo na stronie expandera nie widzę informacji o takim produkcie?
Cytuj
Jessica

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 18:23
Widziałam tą reklamę tu na Comperii, chciałam zalinkowac ale teraz chodzę po stronach i jak na zlość wyświetla mi sie wszędzie Santander i inteligo. Jak się czegoś dowiecie to dajcie znać.
Cytuj
buena39

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

16.8.2014 14:00
Proszę bardzo -

http://f.expander.pl/lp/20140813_lok51/index.jsp?lpid=20140813_lok51&formType=Google_lokaty_re&product0=206&idPartner=629&gclid=CIKCpOPdl8ACFcbJtAodaiwABw

wyświetliło mi sie przy tym wątku, oferta jest dostępna od wtorku do końca miesiąca, na okres jednego miesiąca i na kwotę 30-50 tysięcy.
Wypowiedź została zmieniona przez: buena39 16.8.2014 14:00
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.8.2014 12:15
Warto wiedzieć, że tylko dla nowych klientów Expandera.
Kto wcześniej korzystał np. z lokaty na 5,7% tym razem nie da rady lub musi kogoś podstawić.

Pozdrawiam
TomL
Cytuj
joasiamyk

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 14:13
Gość napisał
Warto wiedzieć, że tylko dla nowych klientów Expandera.
Kto wcześniej korzystał np. z lokaty na 5,7% tym razem nie da rady lub musi kogoś podstawić.

Pozdrawiam
TomL


A może ktoś mi wytłumaczyć co to jest ten Expander? Już któryś raz słyszę o tym, że mają tam dosyć atrakcyjne lokaty a ja nadal nie wiem co to jest.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 16:38
5% to już fajna lokata ale niestety mało jest takich. Jak coś to więcej jest tych 4% tutaj już jest w czym wybierać. Fajnie jakby były co jakiś czas takie lokaty 6% choćby na kilka miesięcy:)
Cytuj
Tomasz Paryz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

2.11.2014 19:26
joasiamyk napisał
A może ktoś mi wytłumaczyć co to jest ten Expander? Już któryś raz słyszę o tym, że mają tam dosyć atrakcyjne lokaty a ja nadal nie wiem co to jest.


Czasem warto sięgnąć do encyklopedii: http://pl.wikipedia.org/wiki/Expander

Expander pośredniczy w zakładaniu lokaty. Ostatnio były to lokaty Meritum Banku.
Cytuj
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.11.2014 17:46
Oni chyba też dodają coś od siebie, "polepszają" oferty. Tak mi się wydaje, bo oprocentowanie poprzez expander jest dużo wyższe niz normalnie.
Cytuj
Odpowiedź