• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na 6 miesięcy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Karol77

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

19.5.2014 23:03
Coraz częściej zastanawiam się nad lokatą na 6 miesięcy .Nie wiem czy to prawda że na tej lokacie można wiele zyskać .Może orjętujecie się jak wygląda sytuacja z taką lokata ,czy warto tam zainwestować ,czy zyski są tak wysokie jak piszą na stronach internetowych .
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 13:36
Faktycznie warto obecnie lokować środki na okresy krótsze, tj. do 6 miesięcy. Proponujemy szukać ofert promocyjnych, mozna znalezc produkty oprocentowane do 5 proc. Na lepiej oprocentowane depozyty trzeba bedzie poczekac.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
kasiamal

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:21
No w tej chwili na rynku masz bardzo wiele promocji dotyczących właśnie lokat 6 miesięcznych. Jak czytałam to sporo osób mówi że jest to bardzo korzystne rozwiązanie, ja sama rzadko zajmuje się inwestowaniem na lokatach, a jak już się decyduje to tylko na te długoterminowe.
Cytuj
zenobia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.5.2014 16:52
No faktycznie teraz coraz więcej banków ogłasza większe oprocentowanie na lokaty 6 miesięczne .Jak dobrze się rozejrzysz to nawet na 6 % znajdziesz .Sama nie mogłam w to uwierzyć .Więc nie pozostaje Tobie już nic jak tylko pochodzić po bankach i znaleźć odpowiednią ofertę dla siebie .
Cytuj
Zyta5

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 1:04
Kurcze coraz częściej słysze o tak wysokim oprocentowaniu na lokatach 6 miesięcznych. Aż z ciekawości musze poszukać które to banki oferują takie warunki a może to wysokie oprocentowanie jest tylko przez miesiąc czasu a później staje sie dużo niższe. Orientował sie ktoś?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 14:26
Zyta5 napisał
Kurcze coraz częściej słysze o tak wysokim oprocentowaniu na lokatach 6 miesięcznych. Aż z ciekawości musze poszukać które to banki oferują takie warunki a może to wysokie oprocentowanie jest tylko przez miesiąc czasu a później staje sie dużo niższe. Orientował sie ktoś?
Tutaj też zaproponuję nasz ranking, jeśli poszukuje Pani najlepszych produktów, warto sie zapoznać http://www.comperia.pl/forum/lokaty/130-lokata-czy-inwestycja.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Nessa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.5.2014 18:25
Ciekawa jestem bardzo który to taki bank oferuje takl wysokie oprocentowanie na lokacie, jeszcze na 6 miesiacy., Wcześniej słyszało sie ze na rok czasu można dostać 3 procent albo 3,5. A teraz nagle 6 . Albo to jest niezły przekręt albo są tam ukryte jakieś inne informacje. Myślicie że jest gdzieś dostęp do regulaminu takiej lokaty?
Cytuj
luna0

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.5.2014 23:30
Ja tez nie widziałam tak wysokiego oprocentowania. Jak sprawdzałam bodajże wczoraj ranking lokat to najwyższe oprocentowanie jakie widziałam było tylko na 4 % wiec gdzie te 5 czy 6 . Coś mi sie wydaje że ktoś sobie z nas nieźle zażartował niestety.
Cytuj
Katarzyna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.5.2014 10:10
Powiem szczerze że gdzieś widziałam takie lokaty na sześć miesięcy .Ale nie każdy chyba czytał ze zrozumieniem .Ta lokata zaczyna się od niskiego progu i w późniejszych miesiącach dopiero wzrasta do 6 % .I dlatego każdy odczytuje że oprocentowanie jest tak wysokie .
Cytuj
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.5.2014 7:20
Rozglądałam się ostatnio po rynku i nigdzie nie widziałam lokaty z 6%. Może jednak coś przegapiłam. Ostatecznie zdecydowałam się na lokatę mobilną. Korzystacie z takiej? Jak na razie wydaje się nie mieć wad. No poza tym, że wkład może wynosić maksymalnie 10 tysięcy.
Cytuj
Odpowiedź