• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

inteligo

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
maaaśśślanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 13:01
znalazlem ostatnio oferte konta w inteligo, można duzo wygrac zakladajac je. m.in. bodajze tablet, miesieczna pensje przez rok i inne bonusy za np. polecanie. co myślicie o tym? w ogole inteligo to jest bank czy co to jest?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.8.2014 13:36
Inteligo to internetowy bank PKO BP. Malo o nim ostatnio slychac, ale od kilku lat na rynku i ma sie calkiem niezle chyba skoro wciaz nowe oferty wypuszcza.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:35
widziałem możliwość jakiegoś losowania nagród za doladowanie w orange ale jako że jest to od PKO to nie wydaje mi się zbyt korzystne, poza tym jak na tak duże możliwości zyskania coś mało słychać o nich
Cytuj
pinkpig

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 11:34
Czyli inteligo to jest cos jak Getin Online? Weszłam na ich stronę ale nie skorzystałabym z ich oferty jak dla mnie nie jest wcale atrakcyjna, a te fanty to też przesada, daliby lepsze oprocentowanie zamiast kusić ludzi konkursami. Ciekawa jestem ile osób do założenia konta przekona osoba która wygra tę pensję roczną
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.8.2014 8:47
no proszę Was przeciez wiadomo ze w tego typu konkursach się nic nie wygra no chyba że nagle uda Ci sie znaleźć kilka osób które chętnie założą tam konto ale ofertsas jest na tyle niepowalająca że raczej się nikomu tego nie poleci i nikt się nie zgodzi.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.8.2014 11:01
konto inteligo nie jest złe. Za jego założenie dostajesz 100zł. Jest darmowe, darmowe przelewy, karta. jedyny minus to wypłaty z bankomatów.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 8:44
Rozwiewając Państwa wątpliwości - Inteligo nie jest oddzielnym bankowym podmiotem, jest internetowym brandem PKO Banku Polskiego. Innymi słowy, funkcjonuje "marketingowo" jako Inteligo, ale działa na mocy licencji bankowej PKO BP, to PKO BP tak naprawdę prowadzi rachunki bankowe w Inteligo.

Co do ofert promocyjnych Inteligo, a jest ich całkiem sporo - nie ma co siać fermentu, że i tak się nic nie wygra. A nuż się uda. Oczywiście roczną pensję (24 tys. zł brutto rocznie) będzie ciężko zdobyć, ale już ultrabooki, tablety czy czytniki są realnie do zgarnięcia.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
justa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:21
Inteligo to bank, ale ja tak za bardzo to nie wierzyłabym w to, że zakładają konto wygrasz tablet. To tylko chwyt marketingowy. Pewnie mają jakieś dziesięć tabletów na całą Polskę i reklamują się jakby ich mieli tysiące;)
Cytuj
KEL-czanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 19:29
No wiadomo że wszyscy wygrac nie mogą ale komuś się może trafi przecież w każdym konkursie tak jest i zawsze ktoś wygrywa. Być może nie kierowałabym się tym przy wyborze konta, ale jak już byłabym nim zainteresowana na pewno podobałaby mi się ta inicjatywa.
Cytuj
kajabroja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 13:20
Gość napisał
konto inteligo nie jest złe. Za jego założenie dostajesz 100zł. Jest darmowe, darmowe przelewy, karta. jedyny minus to wypłaty z bankomatów.


Gość napisał
konto inteligo nie jest złe. Za jego założenie dostajesz 100zł. Jest darmowe, darmowe przelewy, karta. jedyny minus to wypłaty z bankomatów.

A co jest prowizja?

Ja jak zakładałam konto kierowałam się głównie tym żeby bankomaty były darmowe bo nie wyobrażam sobie biegania po każdym mieście w poszukiwaniu bankomatu w którym mogę wypłacić gotówkę.
Cytuj
Odpowiedź