• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kantor - negocjowanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Grena

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:21
Ostatnio dość często wymieniam pieniądze w kantorach i w większości z nich wisi informacja, że można negocjować ceny. Czy ktoś z Was próbował kiedyś negocjować cenę w kantorze? Z jakim skutkiem?
Cytuj
kitiKejt

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 18:01
też widziałam taką informację na kantorze w galerii handlowej, ale wydaje mi się że za dużo sie nie wynegocjuje. chociaz dałaś mi do myślenia i przy następnej wymianie namówię męża na negocjacje, on jest w tym dobry;)
Cytuj
kaczynskimir

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 8:29
Można negocjować przy większych kwotach, bo pamietajcie, że kantory mają kurs do czwartego miejsca po przecinku, a wyświetlają tylko do drugiego
Cytuj
szukanie firmy po nip nigdy nie było prostsze!
FRUGOholiczka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 10:38
no i w przypadku dużych kwot to jest logiczne, bo jest różnica wymienić 100000 na 402000 a na 402345, zawsze 300 w kieszeni. no ale kto w dzisiejszych czasach wymienia w kantorach stacjonarnych tak duże sumy... chyba raczej w takich sytuacjach korzysta się z internetowych kantorów.
Cytuj
sylwiszon

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.8.2014 18:01
Ja bym się nie odważyła negocjować ceny. Prędzej szukałabym dobrego kursu niż próbowała przekonać pracownika kantoru żeby dał mi więcej. jakoś głupio by mi było chyba, ale jeśli ktoś ma smykalkę do tego to niech sobie negocjuje
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 8:58
Jeśli jest taka możliwość to czemu nie spróbować. Inna sprawa, ze dużych sum raczej naraz w kantorze się nie wymienia, bo kto by nosił tyule pieniędzy ze sobą, ja bym chyba nerwicy dostawała przy każdym mijaniu kogoś na ulicy, a jakby się tak jeszcze ten ktoś spojrzał to w ogóle zawał murowany.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:44
ja nie widziałem nigdy takiej opcji w kantorach a i faktycznie wymiana dużych kwot na mieście wydaje mi sie nieodpowiedzialna. Zazwyczaj trafiam przy wymianie waluty że za mną jest kolejka i nawet przy drobnych kwotach głupio mi jak ktoś widzi ile przy sobie noszę..
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:06
Ja takiej informacji jeszcze na żadnym kantorze nie widziałam, ale wiem, że jest taka możliwość. Jeżeli wymieniasz większą sumę obcej waluty możesz negocjować. Zawsze się dostaję kilka groszy więcej na jednym euro czy funcie czy innej walucie.
Cytuj
golyos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.8.2014 15:58
Skoro takie ogloszenia są, na pewno ponegocjowac nie da, ale fakt że przy niskiej kwocie nie ma po co nawet pytać o wyższą kwotę. Nie byłoby to opłacalne dla kantorów. W iększa kwota na pewno da zysk zarówno nam jak i kantorowi.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:21
golyos napisał
Skoro takie ogloszenia są, na pewno ponegocjowac nie da, ale fakt że przy niskiej kwocie nie ma po co nawet pytać o wyższą kwotę. Nie byłoby to opłacalne dla kantorów. W iększa kwota na pewno da zysk zarówno nam jak i kantorowi.


Dokładnie. Mój znajomy jak wraca do POlski też zawsze negocjuje z kantorem jak wymienia większą sumę. I jak mówię większą mam na myśli nie 100 euro ale na przykład 3000, wtedy zawsze ma tam wyższy kurs o parę groszy:)
Cytuj
Odpowiedź