• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Kantor - negocjowanie?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:59
Zawsze można negocjować może i nie wynegocjuje się jakoś dużo ale zawsze to coś, a im więcej się wymienia tym więcej można wynegocjować. Ale też trzeba o to pytać bo nikt sam ci tego nie zaproponuje niestety
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

19.2.2015 23:05
Można negocjować, nawet w niektórych internetowych, gdzie i tak kursy są korzystniejsze. na pewno da radę w x. Mnie udało się bez problemu, trzeba tylko zadzwonić w ciągu dnia.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
pomaranek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 9:09
Ja staram się negocjować przy większych kwotach pieniedzy. Wiadomo,że jak na przykład wymieniamy 100 euro będzie to bez sensu ale w przypadku większych pieniędzy, kilu tysięcy zawsze można coś zyskać. Kantor będzie miał zarobek, my również.
Cytuj
stachu

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.2.2015 12:14
Ale jak wygadaja takie negocjacje? Chodzi mi od strony technicznej.
Cytuj
Dorota-pak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 8:40
A czy ktoś negocjował w kantorze internetowym?
Sama czasem z takich korzystam i przyznam, że nie raz zastanawiałam się na tym, czy dałoby się coś takiego zrobić.
No i w jaki sposób, na którym etapie?
Bo przecież wszystko odbywa się automatycznie , to zlecenie przelewu i tak dalej, więc kiedy jest moment, żeby spróbować negocjacji?
Chodzi mi o to, że w tym celu chyba należałoby porozmawiać z żywym człowiekiem, więc czy trzeba do nich po prostu zadzwonić?
Cytuj
tomekdomek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.1.2016 10:15
Mi się jakoś nie udało negocjować, jeśli chodzi o stacjonarne to przy wiekszych kwotach ok, ale w internetowych nie. Ale pamietajmy tez, ze mozemy łatwo odnaleźc najlepsza ofertę.
Cytuj
AsiaEs

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 10:18
tomekdomek napisał
Mi się jakoś nie udało negocjować, jeśli chodzi o stacjonarne to przy wiekszych kwotach ok, ale w internetowych nie. Ale pamietajmy tez, ze mozemy łatwo odnaleźc najlepsza ofertę.
I to jest zaleta wszytskiego co on-line:) Jesli nie podoba CI się jakis cennik to po prostu szukasz nowego. Prosta sprawa.
Cytuj
carlos

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.1.2016 11:25
W stacjonarnych też to działa, tyle że poszukiwanie trwa dużej, bo często trzeba przejść pół miasta, jak się źle trafia.
Ale ogólnie wydaje mi się, że z tymi kantorami to jest tak, że internetowe i tradycyjne służą do różnych rzeczy. To znaczy, jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy wirtualnych, to nie będzie ich wypłacał, przewalutowywał i wpłacał ponownie, tylko skorzysta z internetowego.
A jak ktoś ma gotówkę to mu łatwiej iść do tradycyjnego.
Czy ktoś jeszcze ma podobne zdanie?
Cytuj
Wojtek

Niezarejestrowani

29.1.2016 17:37
Ja negocjowałem, ale była to kwota kilka tysięcy euro, ale nie wiem jak jest przy mniejszych kwotach.
Wypowiedź została zmieniona przez moderatora.
Cytuj
Irenka

Niezarejestrowani

1.2.2016 10:03
carlos napisał
W stacjonarnych też to działa, tyle że poszukiwanie trwa dużej, bo często trzeba przejść pół miasta, jak się źle trafia.
Ale ogólnie wydaje mi się, że z tymi kantorami to jest tak, że internetowe i tradycyjne służą do różnych rzeczy. To znaczy, jeśli ktoś potrzebuje pieniędzy wirtualnych, to nie będzie ich wypłacał, przewalutowywał i wpłacał ponownie, tylko skorzysta z internetowego.
A jak ktoś ma gotówkę to mu łatwiej iść do tradycyjnego.
Czy ktoś jeszcze ma podobne zdanie?
Jak masz gotowke to mozesz wplacić na konto, i wtedy tez wymienic po lepszym kursie, internetowym. Wszystko jest kwestia indywidualną, robisz jak Ci wygodniej.
Cytuj
Odpowiedź