• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Zamiana konta oszczędnościowego na osobiste

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
mamarta

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 15:13
Nie wiem czy bank ma możliwość przelania pieniędzy z oszczędnościowego na inne oszczędnościowe. Raczej będziesz musiała to wyciągnąć i wpłacić na nowo.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.9.2014 9:18
Zamykasz jedno zakladasz drugie,przelewasz pieniadze, ae pamietaj ze one maja rozne funkcje, rozne oplaty i w innych celach sie je zaklada.
Cytuj
press

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 17:56
Gość napisał
Zamykasz jedno zakladasz drugie,przelewasz pieniadze, ae pamietaj ze one maja rozne funkcje, rozne oplaty i w innych celach sie je zaklada.


Dokładnie najlepiej żeby zapytać kogoś w banku oni na pewno Cię pokierują co i jak bo tak nie ma co kombinować żeby na własną rękę się domyślać co i jak. Ja jak likwidowałam konto to pani w banku wszystko za mnie zrobila ja tylko podpisałam
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

3.11.2014 9:10
truskawa napisał
Pamiętam, że otwierając konto osobiste w innym banku, dano mi możliwość przeniesienia automatycznie środków z poprzedniego banku na nowe konto. Aktualnie posiadam jedynie konto oszczędnościowe, które jest mi już niepotrzebne, a chciałabym otworzyć osobiste w innym banku, Czy jest możliwość automatycznego przeniesienia przez nowy bank środków z oszczędnościowego konta na osobiste i załatwienie tych wszystkich formalności przez bank?
W takiej sytuacji konieczne będzie złożenie dyspozycji. Proszę odwiedzić oddział, przedstawić sytuacje i środki zostaną wedle życzenia przeniesione.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Odpowiedź