• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

lokata bez konta

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Radosław

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 15:34
Czy faktycznie lokaty bez kont wychodza taniej niz te z kontami. Kazdy krzyczy, ze byle nie lokata z kontem, ale niby dlaczego? takie konto trzeba prowadzić po wsze czasy? Nie ma opcji zamkniecia?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

4.8.2014 16:10
Takiego konta zwykle nie możesz zamknąć od ręki i tutaj jest właśnie haczyk. Do tego zwykle musisz zadeklarować wpływy, ilosc transakcji karta miesięcznie. To nie jest zbyt dobra opcja, jesli masz konto, ktore Ci odpowiada w innym banku.
Cytuj
truskawka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:27
Ale teraz chyba praktycznie wszędzie gdzie chce sie założyc lokatę trzeba mieć konto w banku. Nawet wydawało mi się że gdy jest lokata bez konta to jest mniej korzystna ale mogę sie mylić.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 16:08
Nie wiem za bardzo o co chodzi, przecież konto zawsze można usunąć prawda? Poza tym jeżeli bank oferuje lokatę z kontem to warto zawsze się zapoznać jaki jest koszt prowadzenia takiego konta i z jakimi opłatami musimy się liczyć.
Cytuj
Eva

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 17:56
Teraz jest dużo ofert, że posiadając konto lokatę dostaje się z wyższym oprocentowaniem. Fakt że w takich przypadkach konta pewnie zazwyczaj są płatne, lub są jakies opłaty, chociaż bodajże w Getin Online spotkałam się z ofertą, że spełniając jakieś tam warunki - przelewy na jakąś wysokość w miesiącu konto jest darmowe. Więc można spotkać zarówno opłacalne lokaty z kontem jak i same lokaty.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

8.8.2014 10:33
W naszej porównywarce w łatwy sposób znajda Państwo lokaty bez konta. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję. Zapraszam.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.8.2014 14:12
Sprawdź sobie lokaty na porównywarce comperii, tam wszystkiego się dowiesz. Poza tym nie wiedziałam, że trzeba mieć konto żeby założyć lokatę i mieć ją fajnie oprocentowaną. Trochę to takie naciąganie klientów bo za konto trzeba płacić.
Cytuj
świstak

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 17:31
ja tam rozumiem lokaty bez konta, po prostu wydaje mi sie że te z kontem dają więcej - większy procent i w ogóle. oczywiście konto można zamknąć, ale jeśli ktoś bawi sie wyłącznie w krótkoterminowe tak jaj ja, to jest dość uciążliwe zamykanie i otwieranie kont co miesiąc lub trzy.
Cytuj
Redzajna

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.8.2014 20:05
Mi się wydaje, ze lokata bez konta nie wychodzi taniej, bo niby na jakiej zasadzie miałaby, ale zazwyczaj ma ona niższe oprocentowanie, lub warunek lokowania wyższych kwot, albo w ogóle jakieś inne warunki
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 12:43
To chyba tylko taki chwyt marketingowy. Obojętnie czy założysz konto czy nie zapewne wyjdzie to w podliczeniu tak samo. Mnie to trochę denerwuje, że czasami bank wręcz wpycha nam to konto, jak mi na przykład jest ono zupełnie zbędne. Denerwujące to jest.
Cytuj
Odpowiedź