• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata 6% na 3 m-ce‎ w Noble Bank

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
piotrek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 9:31
Spotkałem się z reklamą lokaty w Noble Banku - jakie macie o tym banku opinie? A może ktoś z Was miał w nim lokatę?
Cytuj
lusia944

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 12:12
Patrzyłam na tę ''promocję'' i można jakiś tablet czy telefon do tego w komplecie, ale drobnym druczkiem pisze pod nią że kapitał nie jest chroniony i można utracić wszystkie pieniądze. Jak dla mnie - zły pomysł. Ogólnie Noble Bank jest dla mnie bankiem neutralnym, ani za nim nie przepadam ani przepadam.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

31.7.2014 14:16
No właśnie grunt to czytać regulaminy i te wszystkie inne małe druczki. Można się nieźle narazić. Konsultanci czy doradcy też nie zawsze niestety wszystko mówią, mają swoje plany i chca sprzedać produkt.
Cytuj
Heartbreaker

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.7.2014 18:43
Co wy mówicie jest szansa na to że straci sie coś na lokacie? ja byłam całkowicie przekonana że jak już wpłacamy pieniadze na lokate to nie ma możliwości żebyśmy były na tym stratne.
Cytuj
Papatka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.8.2014 20:36
Pierwsze słyszę o lokcie na ktorej można cos stracić. Wiem ze jak np bank upadnie lub nagle zniknie z rynku to jest możliwość tego że stracimy pieniadze ale bez tego to raczej lokaty sa pewne.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

7.8.2014 16:06
Ja niestety nie znam tego banku więc za bardzo Ci nie pomogę, ale lokat teraz jest tyle, że nie wiadomo co wybrać. Najlepiej poczytać opinie o banku i wtedy dopiero decydować się na coś konkretnego.
Cytuj
Julita

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.8.2014 9:17
A bo to jest chyba lokata skierowana do aktualnych klientów banku, którzy równocześnie z lokatą będą inwestować w jakieś portfele funduszy inwestycyjnych więc byc może to z tym związane jest to ryzyko utraty środków. Jako tako na samej lokacie nie można stracić.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.8.2014 0:39
no wiadomo co oferta wydaje się atrakcyjniejsza to są jakieś gwiazdki i warunki do spełnienia, bo by przecież za prosto było gdyby po prostu założyć lokatę i mieć te 6 procent w skali roku. za duży procent więc coś za coś.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.8.2014 13:13
Nie miałam niestety nic z nim do czynienia to Ci nie pomogę, nawet za bardzo banku nie znam, bo nikt w otoczeniu z ich usług nie korzysta. Może popytaj swoich znajomych? Ktoś pewnie o nim słyszał i Ci doradzi.
Cytuj
michael

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

4.9.2014 12:47
rejent napisał
no wiadomo co oferta wydaje się atrakcyjniejsza to są jakieś gwiazdki i warunki do spełnienia, bo by przecież za prosto było gdyby po prostu założyć lokatę i mieć te 6 procent w skali roku. za duży procent więc coś za coś.


Te 6% to pewnie na miesiąc, a później dużo mniejszy będzie. Trzeba by przeczytać dokładnie regulamin tam będzie pisało coś mini drukiem..
Cytuj
Odpowiedź