• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata + konto osobiste gdzie ?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hamond

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:05
Witam,
udało mi sie odłożyć troche pieniędzy i zastanawiam się nad zainwestowaniem w lokate. Nie mam obecnie nigdzie konta osobistego i interesuje mnie czy gdzieś mogę otworzyć takie konto i przy okazji od razu założyć lokate? Są oferty gdzie te dwie rzeczy sie łaczą?
Cytuj
Angel

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:09
Z tego co sie, orientuje to taka oferte ma chyba Getin bank. tak ze zakładasz konto osobiste i przy tym zakładaniu od razu możesz otworzyć sobie lokatę z oprocentowaniem 6 % w skali roku. Widziałam ostatnio w gazecie ich reklamę.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:01
Hmm nie wiem czy Deutsche Bank nie ma dobrego oprocentowania. Osobiście wole lokaty krótkoterminowe. Wpłacasz na okres powiedzmy 3 miesięcy z oprocentowaniem 5 i w góre. Pieniądze same się pomnażają a Ty masz czym obracać.
Cytuj
Kasandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 14:18
Angel napisał
Z tego co sie, orientuje to taka oferte ma chyba Getin bank. tak ze zakładasz konto osobiste i przy tym zakładaniu od razu możesz otworzyć sobie lokatę z oprocentowaniem 6 % w skali roku. Widziałam ostatnio w gazecie ich reklamę.
zgadza się w getin online jest taka oferta i myślę że to świetna okazja, jeżli chcesz załozyc teraz konto wraz z lokatą. warto skorzystać, bo w sumie to z tymi oprocentowaniem różnie bywa
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:38
Chyba każdy bank ma coś takiego? Wiem, że W Gettin było coś takiego choć nie wiem czy nadal to działa. Najlepiej gdybyś poczytał o tym w internecie na stronach banków tam z pewnością pisze coś więcej, a później już wystarczy się przejść do banku i popytać.
Cytuj
rejent

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 15:08
Angel napisał
Z tego co sie, orientuje to taka oferte ma chyba Getin bank. tak ze zakładasz konto osobiste i przy tym zakładaniu od razu możesz otworzyć sobie lokatę z oprocentowaniem 6 % w skali roku. Widziałam ostatnio w gazecie ich reklamę.
W deutsche banku jest taka oferta konta osobistego internetowego db net jeśli zdecydujesz się na to konto z lokatą procent wyniesie 5. jeśli chodzi o getin, to nie słyszalem. ale właśnie w sprawie db net dziś do mnie dzwonili, więc co do tego konta jestem pewnien
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:30
Angel napisał
Z tego co sie, orientuje to taka oferte ma chyba Getin bank. tak ze zakładasz konto osobiste i przy tym zakładaniu od razu możesz otworzyć sobie lokatę z oprocentowaniem 6 % w skali roku. Widziałam ostatnio w gazecie ich reklamę.
Dużo banków ma podobne oferty i to jest o tyle dobre wlasnie że decydując się od razu na dwa produkty można skorzystać na tym przykładowo otrzymując wyższe oprocentowanie lokaty.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:53
exPERT napisał
Angel napisał
Z tego co sie, orientuje to taka oferte ma chyba Getin bank. tak ze zakładasz konto osobiste i przy tym zakładaniu od razu możesz otworzyć sobie lokatę z oprocentowaniem 6 % w skali roku. Widziałam ostatnio w gazecie ich reklamę.
Dużo banków ma podobne oferty i to jest o tyle dobre wlasnie że decydując się od razu na dwa produkty można skorzystać na tym przykładowo otrzymując wyższe oprocentowanie lokaty.


No też taką teorię słyszałam nie wiem czy tak w praktyce jest bo sama jeszcze nie korzystałam ale ja wolałabym założyć konto i właśnie wpłacić sobie przez konto na lokatę niż bez konta wpłacać. nie wiem czemu ale opcja z kontem wydaje mi się bezpieczniejsza.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.9.2014 22:48
Polecam
Konto oszczędnościowe w BGŻOptima

oprocentowanie 3,5% w skali roku dla nowych Klientów
do 100 000 zł na nowe środki
całkowity brak opłat
poznaj szczegóły http://pozyczkadlaciebie.ebrokerpartner.pl/short/28odj
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.9.2014 8:56
no 3,5 proc. to chyba niezla oferta, a na jaki to okres?
Cytuj
Odpowiedź