• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto z pakietem L - ma ktoś?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hamond

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:04
Witam
jestem w tracie poszukiwań banku w którym otworze nowe konto. Ostatnio trafiłem na internecie na oferte banku BNP Paribas. Jak dobrze pamiętam było to Konto z pakietem L , nie bardzo wiem o co w tym pakiecie chodzi i na jakiej jest to zasadzie. Opłaca sie brać to konto?
Cytuj
Fantomka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 20:02
A na jakiej zasadzie jest ten Pakiet L? To konto jakoś specjalnie różni sie od innych kont osobistych? Ma jakieś bonusy albo jest zwolnione z jakiś opłat? Bo ja o nim nie słyszałam.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:13
Pakiet L? Pierwsze słysze o czymś takim. Nigdzie też nie mogę znaleźć informacji na ten temat. Dowiedziałam się tylko tyle że oprócz niego są jeszcze pakiet M i XL ale do czego służą i co dają to pojęcia nie mam. Więc przyłączam się do pytania Hamonda. O co chodzi w pakiecie L?
Cytuj
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 10:34
znalazłam informacje na ten temat na stronie bnp paribas, i oferta w sumie przypomina mi pakiety korzystne w orange, chociaż w sumie to zupełnie inne produkty. tutaj można poczytać więcej i wg mnie oferta jest bardzo dobra http://www.bnpparibas.pl/konto/pakiet_l.asp
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:36
Co to niby jest ten pakiet L? Pierwszy raz o nim słyszę.
Ja gdy zakładałam konto zależało mi na tym aby było darmowe i żebym mogła korzystać z wszystkich bankomatów w Polsce. I póki co konto mam już 5 lat i nic się nie zmieniło. Nadal jest darmowe i nadal wyciągam ze wszystkich bankomatów za darmo.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 13:48
baskamy napisał
Co to niby jest ten pakiet L? Pierwszy raz o nim słyszę.
Ja gdy zakładałam konto zależało mi na tym aby było darmowe i żebym mogła korzystać z wszystkich bankomatów w Polsce. I póki co konto mam już 5 lat i nic się nie zmieniło. Nadal jest darmowe i nadal wyciągam ze wszystkich bankomatów za darmo.
a możesz powiedzieć w jakim banku masz konto? Szukam teraz czegoś innego, a u siebie w banku płacę za konto. Chociaż w sumie spojrzałam też na stronę bnp paribas i powiem szczerze, że niezły ten pakiet, z donoszeniem kwiatów włącznie :D
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:40
Też nie wiem co to jest te konto z pakietem L. Czy może ktoś to porządnie wytłumaczyć tym co nie wiedzą o co chodzi? Człowiek na każdym kroku dowiaduje się czegoś nowego.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

26.8.2014 13:41
viola napisał
baskamy napisał
Co to niby jest ten pakiet L? Pierwszy raz o nim słyszę.
Ja gdy zakładałam konto zależało mi na tym aby było darmowe i żebym mogła korzystać z wszystkich bankomatów w Polsce. I póki co konto mam już 5 lat i nic się nie zmieniło. Nadal jest darmowe i nadal wyciągam ze wszystkich bankomatów za darmo.
a możesz powiedzieć w jakim banku masz konto? Szukam teraz czegoś innego, a u siebie w banku płacę za konto. Chociaż w sumie spojrzałam też na stronę bnp paribas i powiem szczerze, że niezły ten pakiet, z donoszeniem kwiatów włącznie :D


Mam konto w Gettin Online. Polecam Ci je serdecznie. Kompletnie za nic nie płacę i wypłacam ze wszystkich bankomatów w Polsce również za darmo. Jeżeli szukałaś takiego konta to warto:)
Cytuj
mateudusz

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.9.2014 12:05
baskamy napisał
viola napisał
baskamy napisał
Co to niby jest ten pakiet L? Pierwszy raz o nim słyszę.
Ja gdy zakładałam konto zależało mi na tym aby było darmowe i żebym mogła korzystać z wszystkich bankomatów w Polsce. I póki co konto mam już 5 lat i nic się nie zmieniło. Nadal jest darmowe i nadal wyciągam ze wszystkich bankomatów za darmo.
a możesz powiedzieć w jakim banku masz konto? Szukam teraz czegoś innego, a u siebie w banku płacę za konto. Chociaż w sumie spojrzałam też na stronę bnp paribas i powiem szczerze, że niezły ten pakiet, z donoszeniem kwiatów włącznie :D


Mam konto w Gettin Online. Polecam Ci je serdecznie. Kompletnie za nic nie płacę i wypłacam ze wszystkich bankomatów w Polsce również za darmo. Jeżeli szukałaś takiego konta to warto:)


Dobre konto jest też w mbanku jeżeli chcesz ale tam się płaci za kartę. Mój znajomy ma takie konto. Żeby nie płacić za kartę trzeba tam chyba zapłacić kartą za 100zł i wtedy zdaje się nie płaci, ale pewny nie jestem.
Cytuj
Odpowiedź