• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Lokata na start w Getin Banku - opinie

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Hamond

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:03
Witam,
chciałem zapytać sie czy ktoś z was korzystał moze z oferty "Lokata na start " w Getin banku? Bo ja widziałem ostatnio ta ofertę, z tego co pisali oprocentowanie wysokie ale nie wiem czy zaryzykować, doradzicie cos?
Cytuj
Honoratka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 19:47
A wiesz, ze ja sie chyba ostatnio nawet pytałam o tą lokate, moim zdaniem jest korzystna bo mają dość wysokie oprocentowanie, tylko że przy takiej lokacje trzeba niestety zakładać konto.
Cytuj
Zolza22

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 0:22
Nie mam pojęcia o tej lokacie. Nie mam konta w Getin Banku i w sumie nikt znajomy też nie. Stąd moja niewiedza. Ale chętnie dowiem się czegoś więcej bo być może warto. Wiecie może jakie tam jest to oprocentowanie?
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 71 razy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 10:15
Zolza22 napisał
Nie mam pojęcia o tej lokacie. Nie mam konta w Getin Banku i w sumie nikt znajomy też nie. Stąd moja niewiedza. Ale chętnie dowiem się czegoś więcej bo być może warto. Wiecie może jakie tam jest to oprocentowanie?
Lokata na Start oprocentowana jest na 4,5 proc. Zakładana jest na 2 miesiące. Oferta dostępna telefonicznie lub on-line, klient może założyć tylko jeden depozyt .
Cytuj
Marzena Kazbieruk
Ekspert Comperia.pl
truskawa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

28.7.2014 10:31
jest dużo takich lokat na start, ale w przypadku getin banku nie wiem nic poza tym, że chyba 4,5 procent. słyszałam jednak że w plus banku jest podobna oferta i procent jeszcze wyższy, bo 5, a nie 4 i pół. może warto sprawdzić i porównać też tą drugą ofertę.
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:35
Ja o niej słyszałam i każdy klient może podobno z niej skorzystać tylko jeden raz. Gdybym miała pieniądze pewnie bym spróbowała tam je zainwestować bo oferta wydaje się naprawdę bardzo dobra.
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 14:08
Są chyba korzystniejsze oferty lokat na start, sama ostatnio czytałam o ofercie Deutsche Banku i wydaje mi się lepsza niż oferta Getin Banku. No i tamta jest chyba na 3 miesiące a nie na 2 ale tylko przy założeniu konta u nich wynosi 5 proc. o ofercie wspomnianego plus banku z 5 procentową lokatą nie czytałam.
Cytuj
exPERT

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.7.2014 20:18
Nie wiem, czy nie spotkałem się ostatnio z ofertą lokaty 6 procent. tylko nie pamiętam w jakim to było banku, plus bank chyba... na pewno są korzytsniejsze lokaty niż ta w getin bank, chociażby wspomniany DB.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

3.9.2014 14:52
exPERT napisał
Nie wiem, czy nie spotkałem się ostatnio z ofertą lokaty 6 procent. tylko nie pamiętam w jakim to było banku, plus bank chyba... na pewno są korzytsniejsze lokaty niż ta w getin bank, chociażby wspomniany DB.


Nie no 6% to mało kiedy jest. Teraz ja słyszałam o lokacie 5% w Idea banku. Nie wiem jakie tam warunki trzeba spełniać ale wszystkie placówki idea banku są tym wyklejone
Cytuj
baskamy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.11.2014 19:37
Mam konto w Gettin ale jakoś tą ofertę przegapiłam. Muszę zerknąć jakie oferty mają może włożę jakieś oszczędności na taką lokatę bo póki co oszczędzam na zwykłym oszczędnosciowym koncie.
Cytuj
Odpowiedź