• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kiedy dostanę zwrot podatku, do którego dnia?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 9:58
Jeśli rozliczyłam się z pitami do końca kwietnia, a dokładnie w ostatnim tygodniu, to kiedy dostanę zwrot podatku? Trochę mnie to martwi, ponieważ w przeciwieństwie do moich znajomych i rodziny jeszcze nie otrzymałam pieniędzy, a deklarację składałam osobiście, więc na pewno nie zaginęła na poczcie. Jest jakaś data do której podatki są zwracane?
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 15:19
Wątek poruszany był już na naszym forum. Proponuję zadzwonić do urzędu skarbowego i tam pracownik zobowiązany jest udzielić informacji. Ogólnie jednak fiskus na zwrot ma 3 miesiące licząc od złożenia rozliczenia.
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
moniCCa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 18:56
Chyba wszystko zależy od wielkości miejscowości, bo moja siostra mieszka we Wrocławiu, zeznanie składała na początku stycznia, a zwrot dostała teraz w połowie czerwca a ja mieszkam na wsi, i zwrot dostałam po niecałym miesiącu. Może i fiskus ma 3 miesiące na zwrot, ale i tak za opóźnienie nie odpowiada.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

22.7.2014 9:41
moniCCa napisał
Chyba wszystko zależy od wielkości miejscowości, bo moja siostra mieszka we Wrocławiu, zeznanie składała na początku stycznia, a zwrot dostała teraz w połowie czerwca a ja mieszkam na wsi, i zwrot dostałam po niecałym miesiącu. Może i fiskus ma 3 miesiące na zwrot, ale i tak za opóźnienie nie odpowiada.
Jak to nie odpowiada, odpowiada, ma 3 miesiące a jak nie przesłał pieniędzy to idź i je odbierz. No bez przesady... Prawo trzeba respektować.
Cytuj
PrimaBalerina

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 20:44
ja byłam świadkiem rozmowy pana z urzędniczką urzędu skarbowego, to było na początku czerwca. pan pytał co ze zwrotem ponieważ rozliczał się na początku stycznia a minęło już pół roku, na co pani mu powiedziała, że jeszcze nie ma zwrotu i na tym się rozmowa skończyła więc nie wiem jak odpowiadają, skoro po 6 miesiącach odprawili gościa z kwitkiem...
Cytuj
pinacOLAda

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

22.7.2014 20:57
Mi się w ogóle wydaje, że wszelkie urzędy rządzą się swoim własnym prawem. Jak się idzie cokolwiek załatwić to mówią że wniosków dużo i na rozpatrzenie trzeba czekać bo one nie potrafią robić wszystkiego naraz, a co jestem w jakimś urzędzie to rozmawiają o wyższości świąt Bożego Narodzenia nad świętami Wielkiej Nocy popijając spokojnie kawkę... jutro z samego rana idę się dowiedzieć co się dzieje, bo zwrotu jak nie było tak nie ma.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

23.7.2014 10:38
jak sie mogl w styczniu rozliczac jak pracodawcy daja zazwyczaj pity do konca lutego ? czy nawet i w marcu ?
Cytuj
Amerikanka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 2:58
Wiesz, moze ma dobre kontakty z pracodawcą i dlatego rozliczenie dostał już w styczniu. Mój znajomy dostaje pod koniec stycznia , tak szybko jego szef sie z ty uwija. Chyba to zależne jest od księgowej pracodawcy.
Cytuj
Storczykowa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:21
To musi mieć bardzo dobre układy z pracodawca bo, mój facet dostaje rozliczenie od paru lat dopiero pod koniec marca. I nawet jakbyśmy chcieli sie wcześniej rozliczyć to niestety nie mamy możliwości.
Cytuj
Czarek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 13:35
A bo moim zdaniem to kiedy sie dostanie rozliczenie od pracodawcy jest zależne od tego kiedy zajmie sie tym jego ksiegowa, bo on sam przecież tego nie robi.
Cytuj
Odpowiedź