• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Gdzie najlepsi telemarketerzy?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 14:01
Opublikowano wyniki konkursu na najlepszych telemarketerów. Kilka nagród otrzymali pracownicy Banku BPH. A jakie są Państwa typy? Czy spotkali się Państwo z wyjątkowo miłą obsługą? A może przeciwnie któraś infolinia szczególnie Państwa zawiodła? http://www.comperia.pl/newsy/16336-telemarketerzy-roku-pracuja-w-banku-bph.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
Aleksandra

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 14:09
PKO BP ma słabych, ale może to przez te ich procedury, w ramach których nic nie mogą robić. Ani zmienić nr telefonu, ani odblokować dostępu do konta internetowego. Porazka. Tak wynika z mojego doświadczenia.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 15:24
Ja sobie chwalę konsultantów w mbanku. Co prawda nie miałem za duzo z nimi styczności, ale w tych przypadkach, gdy sie kontaktowałem pomogli mi. Nie lubię, gdy telemarketer jest nachalny, albo co najgorsze bezczelny, a to się zdarza. Dziwi mnie to, bo przecież oni powinni właśnie na swojej kulturze osobistej bazować.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:16
Ja najmilszą obsługę miałam gdy dzwoniłam na linię Google, w bankach jest różnie. Niektórzy telemarketerzy są uprzejmi i wiedzą co mówią a inni proszę o chwilę cierpliwości i dopiero się pytają jak rozwiązać mój problem.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:04
marylkakor napisał
Ja najmilszą obsługę miałam gdy dzwoniłam na linię Google, w bankach jest różnie. Niektórzy telemarketerzy są uprzejmi i wiedzą co mówią a inni proszę o chwilę cierpliwości i dopiero się pytają jak rozwiązać mój problem.
Jak to na linie Google?????
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 15:27
mnie pani z googla tez miło zaskoczyla jak sie zarejestrowalam w programie google adwords - poinstruowala mnie co i jak i było przyjemnie :)

z bankowych to na pewno na minusie idea bank i wszystkie takie szemrane podmioty - upierdliwi studenci bez pojęcia, mbank tez bez szału
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 20:40
ja się mogę jedynie wypowiedzieć jako osoba do której oni dzwonią niestety nie odwrotnie. są mili ale bardzo nachalni i nawet jak ktoś nie jest zainteresowany, dalej przekonują. jestem osobą która nie potrafi przerwać gdy ktoś mówi i jak już odbiorę to słucham wszystkiego co pani ma mi do powiedzenia... a czasem trwa to ponad pół godziny. mimo, że mówię, że się nie skuszę i że nie otwieram nowego konta i kredyt też nie jest mi potrzebny, pani opowiada dalej. nie przepadam za taką formą reklamy. a jeśli chodzi o telemarketerów do których ja dzwoniłam - jestem zadowolona z pracujących w AXA, cierpliwie tłumaczą wszystko i odpowiadają nawet na te pozornie oczywiste pytania.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

18.7.2014 9:16
a TO JEST RACJA, ZE ROZNICA JEST JAK KTOS DZWONI I cI WCISKA, A CO INNEGO JAK sam chcesz sie czegos dowiedziec i dzwonisz do technicznych. Ja tam nie mam jakichs zlych skojarzen z nimi ogolnie, ale to dlatego ze po prostu jak mi sie narzucaja to sie rozlaczam.
Cytuj
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

25.7.2014 9:50
Gość napisał
marylkakor napisał
Ja najmilszą obsługę miałam gdy dzwoniłam na linię Google, w bankach jest różnie. Niektórzy telemarketerzy są uprzejmi i wiedzą co mówią a inni proszę o chwilę cierpliwości i dopiero się pytają jak rozwiązać mój problem.
Jak to na linie Google?????
to do google można zadzwonić? bylam pewna, ze tak duże firmy korzystają tylko z komunikacji mailowej, bo przecież google znają wszyscy, jakby nagle każdy miał tam dzwonić... z resztą chyba nawet raz próbowałam się skontaktować i nigdzie nie umiałam znaleźć jakiegoś kontaktu
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 10:48
Nie miałem nigdy do czynienia z telemarketerami banku BPH, ale jeśli chodzi o konsultantów BZ WBK czy Toyota Banku, nie mam zastrzeżeń. Rzecz jasna inaczej się na to patrzy jak ty czegoś chcesz, a inaczej jak oni dzwonią żeby coś zaproponować.
Cytuj
Odpowiedź