• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Raty przelewem natychmiastowym

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
lilka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 18:42
Czy płacenie rat przelewem natychmiastowym jest bezpieczne? Często dostaję wypłatę dzień lub dwa po terminie w którym mam wpłacić ratę za kredyt i chciałabym zacząć robić szybkie przelewy, by bank nie musiał czekać. Myślicie, że to dobry pomysł?
Cytuj
jaguar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

13.7.2014 10:58
ja płacę w ten sposób większość rachunków, jeszcze się nie zdarzyło by przelew nie dotarł, więc wydaje mi się, że jest to bezpieczny sposób. Te szybsze przelewy są chyba płatne - przelicz sobie czy jest to dla Ciebie opłacalne porównując z odsetkami za zwłokę w ratach.
Cytuj
Gosiunia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:22
Ja kilka razy tylko korzystałam z takiej opcji a przelew zawsze był na czas. Jeżeli boisz się korzystać z takiej opcji może przelewaj pieniądze już wcześniej?
Cytuj
viola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 21:02
ja tym sposobem zazwyczaj płacę rachunki i jeszcze nie zdarzyło się, by był z tym jakiś problem, więc spokojnie mogę polecić korzystanie z tej formy przelewu. lepiej zapłacić troszkę za taki przelew niż płacić odsetki za raty kredytu wg mnie.
Cytuj
lipslikesugar

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

24.7.2014 20:14
ja płacę rachunki na poczcie więc mogę polecić te ekspresowe przelewy przy tego typu wpłatach. Zdziwiłam się nawet że aż tak szybko one działają ponieważ przy normalnej wplacie zdarzało się że gdy coś kupowałam w sieci, sprzedający prawie tydzień czekał na pieniądze, a przy ostatniej wpłacie pieniądze na jego koncie byly już na drugi dzień .Byłam mile zaskoczona.
Cytuj
predator772

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

27.7.2014 10:58
Jest bezpieczne, z resztą twe przelewy są chyba dodatkowo płatne, a klient jak płaci, to wymaga. z resztą nie ma się o co martwić, masz potwierdzenie zrealizowania przelewu, a przy takim nic się nie może nie zgadzać i w razie czego możesz dowieść swoich racji.
Cytuj
Gość Honorowy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

1.8.2014 8:14
Jeśli nie nalicza Ci dużych odsetek - miałem sytuację że za 2-3 dni naliczano mi jaieś 5 grodzy, to nie maq sensu korzystać z takiego przelewu, bo jest on droższy. Z resztą możesz poprosić bank o przesunięcie daty zapłaty o kilka dni.
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

5.8.2014 12:16
No czemu nie, a nie lepiej jest zapłacić po prostu wcześniej taką ratę?
Poza tym musisz też sprawdzić ile taki przelew natychmiastowy kosztuje, w różnych bankach to różne ceny.
Cytuj
pokrzywkaaa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

31.8.2014 12:50
Gość Honorowy napisał
Jeśli nie nalicza Ci dużych odsetek - miałem sytuację że za 2-3 dni naliczano mi jaieś 5 grodzy, to nie maq sensu korzystać z takiego przelewu, bo jest on droższy. Z resztą możesz poprosić bank o przesunięcie daty zapłaty o kilka dni.


No dokładnie, zwróć się do banku z prośbą o przesunięcie i wyjaśnij sytuację w jakiej się znajdujesz. Nie powinni robić Ci żadnego problemu. Swoją drogą u mojej mamy jest podobna sytuacja, ale ona dostaje wypłatę czasami tydzień po terminie;/
Cytuj
Odpowiedź