• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Kredyt gdzie szybko dostaniemy

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Klarisa

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 15:50
Nie wiem czemu ale Skok kojarzy mi się z parabankiem , być może nie jest nie jestem tego pewna .Wiele osób bardzo chwali sobie Santander , podobno bez problemu można dostać tam kredyt .Myślę że możesz własnie u nich popytać być może tam Ci się uda .
Cytuj
Ekspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 135 razy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 15:59
Klarisa napisał
Nie wiem czemu ale Skok kojarzy mi się z parabankiem , być może nie jest nie jestem tego pewna .Wiele osób bardzo chwali sobie Santander , podobno bez problemu można dostać tam kredyt .Myślę że możesz własnie u nich popytać być może tam Ci się uda .
W założeniu działalność SKOKów opiera się na innych zasadach niż działalność banków jednak faktycznie ich oferta niewiele różni się od sektora bankowego. SKOKI proponują: konta osobiste, karty, lokaty, udzielają kredytów. Różnica głównie polega na konieczności uzyskania statusu członka spółdzielni. Członkiem może zostać każdy, kto wypełni deklarację, zapłaci wpisowe i wykupi udział członkowski. Wkład członkowski i udziały są zwracane, gdy klient chce zrezygnować z członkostwa w kasie. Co jednak najważniejsze, żeby klient mógł spać spokojnie to fakt, że od 29 listopada depozyty w SKOK-ach gwarantowane są przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny.
Cytuj
Ilona Maciejuk
Ekspert Comperia.pl
Gość

Niezarejestrowani

20.5.2014 16:17
Fantomka napisał
Jestem w bardzo trudnej sytuacji potrzebuje na dzień dzisiejszy około 4000 tysięcy .Proszę Was o pomoc gdzie wsiąść kredyt bez BIK , chodzi również aby nie było dużo formalności i długo nie czekać .Nie chcę korzystać z parabanków aby nie popaść w tarapaty ,co możecie mi doradzić .

4 miliony (4000 tysiące) bez BIK ? 😉
Też bym tak chciał.
Cytuj
biedronkaK

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 17:39
Gość napisał
Fantomka napisał
Jestem w bardzo trudnej sytuacji potrzebuje na dzień dzisiejszy około 4000 tysięcy .Proszę Was o pomoc gdzie wsiąść kredyt bez BIK , chodzi również aby nie było dużo formalności i długo nie czekać .Nie chcę korzystać z parabanków aby nie popaść w tarapaty ,co możecie mi doradzić .

4 miliony (4000 tysiące) bez BIK ? 😉
Też bym tak chciał.


Dlatego ja uważam że w takim przypadku pomoże Ci jedynie jakiś parabank, liczę z tym że tam mają bardzo wysokie oprocentowanie i później bardzo długo będziesz musiała to spłacać.
Cytuj
Wanana

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

20.5.2014 21:04
ok, ale czemu nie poprosisz o pomoc znajomych? Dzięki znajomy nie musiałabyś spłacać oprocentowania, które w parabankach jest bardzo wysokie niestety.Ja wiem że sa sytuacje w których gotówka jest bardzo potrzebna ale taki parabank to ostateczne wyjście.
Cytuj
mirka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

21.5.2014 22:52
Nie wiem ja chyba bym na kolanach prosiła znajomych , aby uciec jak najdalej od tych parabanków .Ale może jak bym była w sytuacji bez wyjścia to nie mogę przyrzec że nie porwała bym się na kredyt w pesełdobanku. Obecnie trzymam się z daleka bo mam znajomego co przez nich popadł w duże tarapaty.
Cytuj
askomola

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

29.7.2014 11:46
Chyba wszędzie sprawdzają BIK no ale nie wiem. Z pewnością nie pakuj się w pożyczki typu chwilówki itp. Tam dziś Ci pożyczą a jutro każą oddać. Lepiej wziąć normalnie z banku pożyczkę i mieć pewność co do tego skąd bierzesz.
Cytuj
koralowamaja

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

30.8.2014 18:32
Bez BIK to jakiś parabank, a parabank to same zło i sto razy więcej kłopotów niż masz teraz. Dlaczego nie chcesz żeby sprawdzali BIK masz złą historię kredytową? Możesz pożyczyć od kogoś z rodziny?
Cytuj
Odpowiedź