• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat2 osoby obserwują ten temat

Bankowość mobilna, która mówi

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
kayla

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

12.7.2014 11:11
Spotkałam się ostatnio z artykułem dot. Meritum Banku i jego aplikacji http://meritumbank.pl/o_banku/informacje-biuro-prasowe/bankowosc-mobilna-ktora-mowi-nowosc-z-meritum-banku.html - co o tym myślicie? Korzystaliście? Czy taka możliwość w aplikacji mobilnej na prawdę może być/jest przydatna?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

14.7.2014 8:55
Te aplikacje są na prawdę fajne, nie mowie ze trzeba koniecznie od razu lokaty zakładać czy kredyty brać, ale to jest na prawde wygodne.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 12:19
ale na jakiej zasadzie to działa ze to gada ? io czym cie informuje tylko o stanie konta czy jakies dodatkowych ofertach? nie bardzo sobie moge to wyobrazic jak to działa ;)
Cytuj
kostka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 11:06
Ja też sobie nie bardzo wyobrażam jak to działa, ale wiem, że takie nowości są zazwyczaj bardzo fajne i ich używanie to tylko kwestia przyzwyczajenia. Pewnie nie brałabym od raz kredytu ale spróbować można.
Cytuj
Tomasz SłupczynskiEkspert Comperia.pl

Eksperci

Zobacz profil ekspertaObserwuj profil

Pomógł 249 razy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 13:27
Obsługa aplikacji nie jest skomplikowana. Zależnie od zadania, aplikacja odpowie głosem, natomiast na ekranie zaprezentowane zostaną odpowiednie informacje, jeżeli będzie taka potrzeba uruchomione zostaną właściwe funkcje. Zapraszam http://www.comperia.pl/newsy/14210-meritum-bank-udostepnia-bankowosc-mobilna-ktora-mowi.html
Cytuj
Tomasz Słupczyński, Ekspert Comperia.pl
baryła87

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:10
Widziałem ostatnio film o niewidomej dziewczynie i właśnie w mówiony sposób korzystała z telefonu komórkowego, bardzo dobry pomysł. Chociaż nie wyobrażam sobie zapytać w autobusie o stan konta... Być może jest to dobry pomysł dla osoby która robi dużo rzeczy naraz, ma zajęte ręce papierkową robotą czy coś. Dla mnie osobiście byłby to zbędny gadżet.
Cytuj
marylkakor

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 12:12
Ja nie korzystam i zwykle z dużą rezerwą podchodzę do nowości, aczkolwiek lubię ich próbować. Zapewne niebawem postaram się zapoznać z tą nowością
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

17.7.2014 15:11
baryła87 napisał
Widziałem ostatnio film o niewidomej dziewczynie i właśnie w mówiony sposób korzystała z telefonu komórkowego, bardzo dobry pomysł. Chociaż nie wyobrażam sobie zapytać w autobusie o stan konta... Być może jest to dobry pomysł dla osoby która robi dużo rzeczy naraz, ma zajęte ręce papierkową robotą czy coś. Dla mnie osobiście byłby to zbędny gadżet.
Moze kiedys sie przekonasz, jeszcze pare lat temu nie kazdy miał telefon. Pamiętam jak namawiałem babcie żeby sobie kupiła a ona tłumaczyła, ze ma stacjonarny. Dziś po stacjonarnym nie ma śladu a babcia śmiga z komórką i to smartfonem.
Cytuj
hubcio

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

17.7.2014 15:26
heh no ja tak miałam z tabletami - mowie ee po co mi takie badziew mam laptopa hehe .. ale bardzo szybko mi sie pojecie o tabletach zmienilo jak jeden kupilismy :)
Cytuj
adammy

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

18.7.2014 12:16
Nie znam tej aplikacji ale coraz więcej ludzi piszę, że warto spróbować więc zapewne i ja niedługo zobaczę jak to wygląda:)
Cytuj
Odpowiedź