• Kredyty gotówkowe
  • Kredyty hipoteczne
  • Kredyty dla firm
  • Lokaty bankowe
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
lat
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota kredytu
Okres spłaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Kwota lokaty
Okres lokaty
mies.
Wypełnij formularz, aby otrzymać bezpłatną ofertę!
Administratorem danych osobowych jest Comperia.pl S.A. Zapoznaj się z pełną informacją o przetwarzaniu danych osobowych.
0 osób przegląda ten temat1 osoba obserwuje ten temat

Konto w T- mobile opłaca się?

Odpowiedź
wróć do listy tematówSortowanie od najstarszej wypowiedzi
od najnowszej wypowiedzi
✓  od najstarszej wypowiedzi
Zawisza

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

9.7.2014 20:20
Witam,
jestem na etapie wybierania nowego konta bankowego. Teraz nasz bankowy rynek moim zdaniem jest maksymalnie napełniony i jest w czym wybierać. Ja chciałbym skupić na na tych z internetową bankowością. Zastanawiam sie nad kontem w T-mobile. ktoś z was ma tam konto? opłaca się to?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 8:59
Ja założyłam ostatni i faktycznie jest za zero, polecam. A zdecydowałam się, bo koleżanka miała w alior syncu - teraz zmienione właśnie na t0mobile i byla bardzo zadowolona.
Cytuj
karolsia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 10:42
nie zastanawialam sie nad zmiana ale czytalam na fb ze duzo osob narzeka, popatrz sobie na fb sa jakies grupy przeciwko polaczeniu alior sync i tmobile. zreszta nie dziwie sie ze sie ludzie wkurzaja..
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

10.7.2014 14:25
karolsia napisał
nie zastanawialam sie nad zmiana ale czytalam na fb ze duzo osob narzeka, popatrz sobie na fb sa jakies grupy przeciwko polaczeniu alior sync i tmobile. zreszta nie dziwie sie ze sie ludzie wkurzaja..
Pisza hejterzy, a normalni użytkownicy sobie chwalą.
Cytuj
Tosia

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

10.7.2014 22:42
A czy konto w T-mobile Usługi Bankowe nie jest przypadkiem tylko dla użytkowników T-mobile? Ja jestem stety i niestety w orange, ale szukając konta trafiłam na ich ofertę i z tego co pamiętam była ona wyłącznie dla ich klientów. To jak to w końcu z nimi jest?
Cytuj
Klimek

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

11.7.2014 5:59
Niedawno dowiedziałem się, że T-mobile zajął się bankowością i trochę się zdziwiłem. Wydaje mi się jednak, że ich oferta nie jest zła i jeśli chcesz się do nich przenieść to to zrób. Zawsze przecież możesz zrezygnować z konta u nich prawda?
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

11.7.2014 8:54
Nie musisz byc klientem t-moble. Ale pewnie to jakos tam pomaga. A co do zerwania umowy z bankiem to roznie bywa, czesto jest tak ze np.3 miesiące trzeba konto przetrzymać.
Cytuj
robert

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

14.7.2014 14:58
T-mobile... teraz to już czekam, aż będzie miał Orange swój bank.
Cytuj
Gość

Niezarejestrowani

15.7.2014 9:28
A czemu nie, skoro proponują fajne warunki. Chociaż nie wiem, bo to t-mobile telefonia jest lipna. Ostatnio szukałem ofert to niby wszystko za darmo, abonament tani a jak co do czego to co miesiąc 30 zł za telefon trzeba spłacać. Uważajcie na to.
Cytuj
Anka

Użytkownicy

Wyślij wiadomość

15.7.2014 12:44
Też szukałam ostatnio banku w którym opłacalne będzie założenie konta i właśnie oferta T-mobile mnie zainteresowała - bezpłatna karta, bez opłat za prowadzenie konta. Moja koleżanka się na nie skusiła, poczekam troszkę na jej opinię na ten temat i być może przejdę do niego. Podobno jest jakiś bonus za doładowanie konta T-mobile, 20 proc. czy coś.
Cytuj
Odpowiedź